Pátek 24. září. Svátek má Jaromír.

Mastercard®: Plzenskavstupenka.cz nabízí online platby se slevou 20%

Banky MasterCard 08.12.2016 | 13:29 0 Komentářů

Platit online mohou zákazníci prostřednictvím chytrých mobilů, aplikací a globální platební služby Masterpass™ by Mastercard®

Současný trend digitalizace připojil dalšího obchodníka do skupiny společností, které využívají inovativní platební službu Masterpass by Mastercard. Plzenskavstupenka.cz ve spolupráci se společností Mastercard poskytuje pohodlnou možnost placení, která je navíc podpořena 20 % slevou pro všechny zákazníky, kteří pomocí služby Masterpass™ zaplatí.

„Zákazníci nyní mají možnost pohodlnou formou získat své lístky prostřednictvím online služby Masterpass by Mastercard. Systém jednoduše vygeneruje kód, který zákazník načte a ihned zaplatí prostřednictvím mobilní aplikace Masterpass, a to navíc se slevou 20 %,“ říká Luděk Slouka, Senior Product manažer společnosti Mastercard pro český, slovenský a rakouský trh.

V současné době je služba Masterpass dostupná k platbám online či prostřednictvím aplikací u více než 2000 obchodníků v České republice, celosvětově je k dispozici přes 290.000 obchodníků. Masterpass zajišťuje šifrování dat a tokenizaci, jako několikavrstvou bezpečnostní technologii.

Celosvětové řešení podporující transakce přes různá digitální zařízení nabízí pouze společnost Mastercard prostřednictvím inovativní služby Masterpass. Vydavatelské banky mohou přidáním možnosti digitálních plateb prostřednictvím Masterpass zlepšit svou aktuální nabídku platebních karetních produktů, a to včetně aplikací internetového bankovnictví. Zároveň mají jedinečnou možnost integrovat své služby a odlišit se tak od ostatních dodavatelů digitálních plateb na trhu.

Masterpass směřuje k poskytnutí podpory veškerým formám transakcí za účelem uspokojit celkové spektrum zákazníků a obchodníků. Služba Masterpass je v současnosti dostupná celosvětově ve 33 zemích včetně České republiky. Rozšíření je naplánováno do konce roku na 36 trhů. Veškeré informace jako doručovací adresy a platební karty uchovává Masterpass na jednom zabezpečeném místě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.