Čtvrtek 21. ledna. Svátek má Běla.

Mastercard zahájil příjem přihlášek pro start-upy, šanci mají i české projekty

Investice 13.04.2017 | 10:34 0 Komentářů

Společnost Mastercard zahájila příjem přihlášek pro letní vlnu programu Start Path, který je přístupný pro start-upy v pokročilejší fázi rozvoje. Příjem přihlášek skončí v neděli 23. dubna 2017. Zájemci mohou navštívit stránky www.startpath.com, kde je možné podat přihlášku a získat další informace.

Ve společnosti Mastercard jsme velice otevření všem novým myšlenkám a projektům, které budou utvářet a formovat naší společnou digitální budoucnost. I zde v České republice se setkáváme s řadou inovativních a odvážných řešení, které možná bez další podpory zaniknou, což by byla škoda. Chci proto tímto povzbudit všechny tuzemské start-upové zakladatele, ať se nám společně povede i první český ´Start-up by Mastercard´,“ uvedl generální ředitel Mastercard pro Českou republiku, Slovensko a Rakousko Miroslav Lukeš.

Program Start Path byl zahájen v roce 2014 s cílem pomáhat začínajícím firmám v rychlejším rozšiřování svých činností. O účast v programu mělo zájem již více než 5000 začínajících společností. S programovým týmem nakonec spolupracuje stovka z nich v celkem 24 zemích. Dvacet procent účastníků prvních čtyř vln programu spolupracovalo nebo spolupracuje se společností Mastercard na obchodních nebo pilotních projektech.

Start-upy, které se stanou součástí programu, mohou těžit z odborných znalostí celosvětové sítě expertů společnosti Mastercard, z přístupu k zákazníkům a partnerům společnosti i z možnosti inovovat již existující řešení společnosti Mastercard.

Program Mastercard Start Path je výsledkem celosvětového úsilí společnosti Mastercard v podpoře inovativních start-upů vyvíjejících příští generaci obchodních řešení. Zákazníci společnosti Mastercard, kteří se programu účastní v roli partnerů, získávají přístup k nejlepším a nejnadějnějším start-upům a k inovacím z celého světa. Další informace jsou vedle www.startpath.com i na twitterovém účtu programu Mastercard Start Path pod profilem @MAstartpath.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.