Úterý 26. října. Svátek má Erik.

Mastercard bude partnerem lyžařského svátku v Kitzbühelu až do roku 2021

Investice MasterCard 24.01.2019 | 12:29 0 Komentářů

Společnost Mastercard oznámila prodloužení úspěšného partnerství se závody v alpském lyžování na Hahnenkammu v Kitzbühelu až do roku 2021. Soutěže na legendárních svazích Streif a Ganslernhang přitahují každý rok více než sto tisíc diváků a podle údajů agentury IRIS TV Media Evaluation je v roce 2018 po celém světě sledovalo na 76 různých televizních kanálech přibližně 215 milionů diváků. Letošní ročník slavného Hahnenkammu se koná od 21. do 27. ledna.

Zážitek k nezaplacení na Hahnenkammu

S pokračováním vzájemného partnerství se bude Mastercard nadále soustředit na fanoušky a příznivce alpského lyžování. Všichni držitelé platebních karet Mastercard nebo Maestro se mohou těšit na „přístup rychlým pruhem“ a na další exkluzivní výhody v prostoru Mastercard Downtown Area. Na místě budou k dispozici také předplacené platební karty v limitované edici s designem Hahnenkammu. Návštěvníci budou mít navíc možnost své platební karty použít k úhradě vstupného nejen na všech vstupech do areálu a při online platbách, ale také ve vybraných stáncích v cílovém prostoru a ve stáncích s občerstvením v centru Kitzbühelu.

Fanouškům zimních sportů, kteří jsou současně držiteli platebních karet Mastercard, přináší sponzorská podpora závodů na Hahnenkammu zážitky k nezaplacení. V rámci svého celosvětového programu „Priceless“ přichází Mastercard se speciální nabídkou zážitků, které si jejich účastníci uchovají navždy. Patří mezi ně například přístup do salonku Mastercard během konání slavného superobřího slalomu a ještě slavnějšího sjezdu, možnost prohlédnout si Alpy v okolí Kitzbühelu ze vzduchu, návštěva startoviště na Streifu či setkání s legendami bílých svahů.

„Na prodloužení partnerské spolupráce se závody na Hahnenkammu jsme náležitě hrdí. Máme tak možnost sportovním fanouškům z celého světa nabízet v průběhu jednoho z nejprestižnějších sportovních podniků zimní sezony nezapomenutelné zážitky k nezaplacení,“ říká Gerald Gruber, generální ředitel společnosti Mastercard Austria.

Prodloužením partnerství se závody na Hahnenkammu potvrzuje Mastercard svou přítomnost v zimním sportovním kalendáři. Závody v Kitzbühlu Mastercard sponzoruje od roku 2016. Mastercard je dále hrdým sponzorem řady sportovních podniků mezinárodního významu, včetně Ligy mistrů UEFA, Mistrovství světa v ragby, golfového British Open či tenisového French Open v Paříži.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.