Středa 21. října. Svátek má Brigita.

Martina Piskorová se stává novou ředitelkou marketingu společnosti MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko

Banky MasterCard 29.10.2013 | 15:45 0 Komentářů

MasterCard®, jednička v inteligentních, pohodlných a bezpečných platbách, má novou ředitelku marketingu – Martinu Piskorovou. Jejím hlavním úkolem bude posilovat povědomí o značce a zvyšovat penetraci služeb společnosti MasterCard.

Martina Piskorová (42) se ve své nové roli zaměří na posilování povědomí o značce MasterCard s cílem zvýšit její penetraci na trhu. Prostřednictvím marketingových aktivit a další efektivní komunikace se bude zaměřovat především na propagaci inovativních forem plateb, na špičkové služby MasterCard a různé výhody, které společnost poskytuje svým klientům a uživatelům karet. „Marketing a PR považuji za nedílnou součást úspěchu značky MasterCard na trhu. Proto je pro mě tato role profesionální i osobní výzvou, na kterou se velmi těším,“ řekla Martina Piskorová.  

„Jsme rádi, že Martina přijala tuto výzvu a  budu se podílet na lokálním úspěchu jednoho z nejsilnejších globálních a nejrychleji rostoucí brandů, kterým MasterCard je. Velkým přínosem pro nás budou i její bohaté zkušenosti se zaváděním novinek a inovací na trh a také zkušenosti z mnoha odvětví, protože značka MasterCard se výrazně profiluji i mimo finanční sektor,“ říká Miroslav Lukeš, generální ředitel MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko.

Martina Piskorová má dlouholeté mezinárodní zkušenosti z marketingu v několika rychloobrátkových a farmaceutických společnostech. Ve své praxi se často podílela na úspěšném uvádění řady nových výrobků na trh a řídila mezinárodní projekty a týmy. Například v roce 2012 ve společnosti Reckitt Benkinser, kde pracovala jako Senior Health Care Portfolio Marketing Manager, zaváděla na trh jeden z nejinovativnějších produktú v kategorii analgetik. V letech 2008–2009 koordinovala pro společnost Novartis mezinárodní tým key opinion leaders za účelem podpory vědecké studie v oblasti transplantací.

Vystudovala informatiku a jazyky na Univerzite Komenského v Bratislavě se zaměřením na vědecký výzkum, klasickou filologii a historii. Kromě rodné slovenštiny hovoří plynně česky a anglicky, ovládá ruský a latinský jazyk, pasivně pak rozumí francouzsky a německy.

Velkou vášní Martiny Piskorové je běh na dlouhé tratě. Pokud zrovna neběhá, věnuje rodině a partnerovi, ale také józe a pilates, arteterapii, meditaci a umění.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.