Neděle 26. září. Svátek má Andrea.

Martina Lambert nově vede interní a externí komunikaci MONETA Money Bank

Banky 06.02.2017 | 10:28 0 Komentářů

Novou senior manažerkou interní a externí komunikace MONETA Money Bank je Martina Lambert. V bance má na starosti také CSR aktivity a HR komunikaci / employer branding. Do banky přichází s mnohaletými zkušenostmi z marketingových a PR oddělení ve finančních institucích. 

Martina Lambert pracuje v bankovnictví a finančnictví již od roku 1999. Jako PR a marketingový manažer pracovala např. pro rakouskou CA IB v Praze, dále pro Dresdner Bank CZ, kde zastávala pozici ředitelky marketingu a komunikace. Až do srpna 2014 vedla marketing a komunikaci v LBBW Bank CZ, kde poslední rok souběžně působila i jako ředitelka facility managementu a transakčních služeb. Do MONETA Money Bank přišla v říjnu 2016 a má zde na starosti strategii interní a externí komunikace. Dále zodpovídá za CSR aktivity banky a za komunikaci značky MONETA jako zaměstnavatelské značky (employer branding).

Martina Lambert vystudovala ekonomickou fakultu na Západočeské univerzitě v Plzni a marketing a management na Slezské univerzitě v Opavě. Absolvovala také London School of PR a získala titul MBA na IPFM (Institute of Industrial and Financial Management) v Praze. Hovoří anglicky a německy. Ve volném čase se věnuje rodině a sportu, zejména běhu, inline bruslení, jízdě na kole či plavání. 

Tisková zpráva: Moneta Money Bank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.