Pátek 23. října. Svátek má Teodor.

LIGS University získala akreditaci pro pořádání akreditačního vzdělávacího kurzu k certifikační zkoušce €FA™

LIGS University získala od společnosti EFPA Česká republika akreditaci pro pořádání akreditačního vzdělávacího kurzu k certifikační zkoušce €uropean Financial Advisor™ (€FA™). První ročník přípravného kurzu, který je určen zejména praktikům z oblasti finančního poradenství a plánování, bude spuštěn 27. listopadu 2013.

„V rámci expanze a rozšiřování nabídky služeb LIGS University jsme připravili vzdělávací přípravný kurz, jehož cílem je připravit absolventy na bezproblémové složení certifikační zkoušky k získání prestižního evropského certifikátu €uropean Financial Advisor™ (€FA™)“, řekl PhDr. Pavel Makovský, Ph.D., MBA. „Jsem velmi ráda, že se řada akreditovaných kurzů k profesnímu certifikátu €FA™, který je udělován a garantován organizací EFPA Europe a vydáván prostřednictvím organizace EFPA Česká republika, začíná pomalu rozrůstat. Certifikát €FA™představuje prestižní evropský certifikát v oblasti finančního poradenství a plánování, jehož získání je na jedné straně velmi náročné, na druhé straně ale představuje záruku kompetencí v dané oblasti na výborné úrovni, proto je příprava na jeho získání jednou z velmi důležitých oblastí“, doplnila Mgr. Marta Gellová, předsedkyně Rady EFPA Česká republika.

Pan Makovský dále řekl: „Přípravný kurz, který je kombinací teoretických, ale i praktických finančně plánovacích otázek je složen z dvanácti modulů, které odpovídají struktuře certifikační zkoušky a zahrnují takové oblasti, jako jsou finanční matematika a statistika, pojištění, finanční plánování, zdaňování nebo derivátové instrumenty a další. Kurz trvá celkem 9 měsíců a je koncipován na cca 180 hodin přímé výuky a online webcastů doplněných samostudiem, e-learningovým vzděláváním, zpracováním případových studií atd. Zahájení prvního kurzu pořádaného LIGS University je naplánováno na 27. listopad 2013 a již nyní je možno se do kurzu přihlásit prostřednictvím webové stránky http://efpa.ligsuniversity.cz“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.