Pondělí 18. ledna. Svátek má Vladislav.

Letištní salónek Mastercard přivítal stotisícího návštěvníka

Banky MasterCard 15.06.2017 | 16:30 0 Komentářů

Salónek pro držitele prémiových, firemních a korporátních karet společnosti Mastercard na Letišti Václava Havla přivítal už stotisícího návštěvníka. Pro další desetitisíce očekávaných hostů je nyní po rozsáhlé modernizaci k dispozici připravena rozšířená kapacita. K lákadlům patří unikátní výzdoba lišejníkem z Islandu a také dotyková interaktivní mapa světa. Salónek Mastercard Lounge cestujícím nabízí klidné a pohodlné zázemí pro chvíle odpočinku, občerstvení nebo vyřízení pracovních povinností před odletem.

Návštěvnost Mastercard Lounge v posledních letech neustále stoupá díky tomu, jak se rozšiřují poskytované služby a benefity pro držitele prémiových, firemních a korporátních karet, zvyšuje se pohodlí salonku a nabídka nápojů a občerstvení je stále bohatší. Kapacita salonku je momentálně 226 míst, do budoucna se plánuje další rozšíření,“ uvedl generální ředitel Mastercard pro Českou a Slovenskou republiku a Rakousko Miroslav Lukeš.

Letištní salonek Mastercard Lounge je na Terminálu 1 Letiště Václava Havla Praha, které je jeho vlastníkem a provozovatelem. Salónek vyniká především moderním designem a držitelům karet Mastercard přináší vysoký komfort i potřebné soukromí. Nabízí nejen zpříjemnění cesty po mnohdy hektických přípravách na odlet, ale i unikátní výhled na plochu pro odlety a přílety letadel nebo stěnu s tablety na hraní nebo sledování filmů. Dalším hitem se po dokončení určitě stane dotyková interaktivní mapa světa.

Držitelé firemních a korporátních karet Mastercard mají vstup do salonku Mastercard Lounge zdarma, držitelé prémiových karet Mastercard World Elite mají možnost vzít s sebou 4 osoby jako doprovod zdarma. Pátý návštěvník již zaplatí poplatek 450 Kč, což je značné zvýhodnění oproti standardní ceně. Držitele prémiových karet Mastercard World a Gold může návštěva salonku vyjít na pouhých 100 Kč – v případě registrace své prémiové platební karty ve věrnostním programu Priceless Specials obdrží z ceny 450 Kč zpět na svůj účet 350 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.