CZK/€ 23.770 -0,08%

CZK/$ 21.797 -0,75%

CZK/£ 26.892 -0,45%

CZK/CHF 23.801 +0,37%

30. 07. 2014

0 komentářů

Ladislav Koubek novým personálním ředitelem RENOMIA GROUP

 


 

Ladislav Koubek (34) zúročí na nové pozici své bohaté zkušenosti s tvorbou firemních strategií a nastavováním personálních systémů. Jeho úkolem bude implementovat moderní trendy a metody do personálních procesů RENOMIA GROUP. Zároveň se zaměří na další rozvoj motivujícího pracovního prostředí pro zaměstnance.

Mgr. et Mgr. Ladislav Koubek, MBA vystudoval Právnickou fakultu a Fakultu sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. Titul MBA získal v oboru strategický management na Nottingham Trent University. Lidským zdrojům se věnuje od roku 2004 a před nástupem do společnosti RENOMIA pracoval 7 let v agentuře Motiv P, kde byl obchodním ředitelem. 

Ladislav Koubek hovoří anglicky, německy, polsky, italsky a španělsky. Angažuje se ve volnočasových aktivitách pro děti a mládež, a to v rámci Kolpingova díla České republiky. Mezi jeho záliby patří hra na varhany, cestování a odpočinek v sauně. 

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Rošáda v Partners: Petr Borkovec povýšil

Společnost Partners Financial Services provedlo důkladnou rošádu ve vedení společnosti. Petr Borkovec nahradil Kateřinu Volínovou (rozenou Palkovou) na pozici předsedy představenstva a přesunul ji i s Pavlem Kohoutem do dozorčí rady.

Text: Petr Zámečník

26. 02. 2014


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *