Čtvrtek 22. října. Svátek má Sabina.

Kooperativa se stala Pojišťovnou roku 2013

Čtrnáctý ročník ankety Pojišťovna roku, kterou každoročně vyhlašuje Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM), již zná své vítěze. Obdobně jako v několika předchozích ročnících se nejúspěšnější pojišťovnou stala Kooperativa.

První místo obsadila Kooperativa v nejdůležitější kategorii Pojištění průmyslu a podnikatelů a dále v kategorii Životní pojištění. Stříbro získala v kategorii Pojištění občanů a Autopojištění.

„Těší mě, že jsme obhájili pozici nejlepší pojišťovny právě v kategorii Pojištění průmyslu a podnikatelů, která je z pohledu pojišťovacích makléřů nejprestižnější. Podařilo se nám navázat na předešlých deset ročníků, kterým Kooperativa dominovala. Ocenění neodráží jen kvalitu produktů, ale i profesionální přístup underwriterů a risk managementu, stejně jako pracovníků správy smluv a zejména rychlost a vstřícnost likvidace. Patří tedy všem zaměstnancům Kooperativy. Přestože konkurence nespí a výrazně se nám přibližuje, uděláme vše pro to, abychom své pozice v anketě Pojišťovna roku nejen udrželi, ale třeba je ještě vylepšili“, slíbil za Kooperativu při přebírání cen Jiří Sýkora, člen představenstva. 

Úspěch pojišťovací skupiny VIG, kterou v ČR reprezentuje Kooperativa, Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP) a Pojišťovna České spořitelny (PČS), ještě umocnilo umístění PČS, která získala stříbro v kategorii Životní pojištění. ČPP získala třetí místa v kategoriích Pojištění průmyslu a podnikatelů, Autopojištění a Pojištění občanů. 

O výsledcích ankety Pojišťovna roku svými hlasy rozhodují makléři, tedy odborníci na pojištění, kteří jsou s produkty pojišťoven v dennodenním styku. Proto nejlépe dokážou ocenit nejen kvalitu produktů, ale i doprovodných služeb, které pojišťovny nabízejí koncovým klientům, ale i obchodním partnerům.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.