CZK/€ 24.345 -0,08%

CZK/$ 23.279 -0,89%

CZK/£ 28.112 -0,91%

CZK/CHF 24.662 -0,45%

09. 04. 2013

5 komentářů

Subjekty:

Konsolidace půjček od GE Money Bank je bez poplatků a navíc s odměnou 2000 Kč

 


 

„Konsolidace půjček patří mezi nejoblíbenější produkty. Zájemci o sloučení úvěrů oceňují, že si mohou snížit měsíční splátky a optimalizovat svůj rozpočet. Jednorázovou odměnou chceme motivovat i ty, kteří nad výhodami konsolidace ještě váhají,“ říká Radek Ženka, manažer spotřebitelských úvěrů GE Money Bank. „Objem konsolidovaných úvěrů stoupá také proto, že nová Konsolidace půjček je bez poplatku. Pokud si zákazníci u GE Money Bank sloučí svoje úvěry, jen na poplatcích je možné ušetřit tisíce korun,“ dodává Radek Ženka.

Stávající i noví klienti mohou až do konce května za každou uzavřenou Konsolidaci půjček získat 2000 Kč. Na webu www.gemoney.cz vyplní kontaktní údaje a prostřednictvím SMS dostanou certifikační kód, který předloží na pobočce banky při sjednávání úvěru. Stejnou finanční odměnu mohou až do konce dubna získat klienti ostatních bank prostřednictvím bankomatů GE Money Bank. Jejich prostřednictvím si mohou vytisknout voucher, kterým se při sjednávání nové Konsolidace půjček prokážou v bance.

Konsolidace půjček až za 600 000 Kč

Nová Konsolidace půjček, která je bez poplatků, umožňuje sloučit dohromady spotřebitelské půjčky, kontokorenty, kreditní karty i půjčky splátkových společností. Maximální výše úvěru je 600 000 Kč, od 300 000 Kč je nutné mít spolužadatele. Dobu splácení je možné rozložit až na 96 měsíců. GE Money Bank svým klientům nabízí také sloučení závazků až tří členů rodiny najednou.

Klient si může zvolit libovolnou výši měsíční splátky. Sám si určuje také datum pravidelných splátek, které může v průběhu splácení kdykoliv změnit dle svých aktuálních potřeb. Konsolidaci půjček lze zdarma předčasně splatit, a to v plné výši nebo částečně. V případě potřeby má klient také možnost získat další finanční prostředky.

Zjednodušená administrativa

Žádost o Konsolidaci půjček probíhá zpravidla ve dvou fázích. Při první návštěvě předloží klient dva doklady totožnosti a seznámí bankéře se základními informacemi o úvěrech ke Konsolidaci. Bankéř mu na počkání připraví nabídku několika variant Konsolidace a výše úspory a pomůže mu vybrat optimální řešení.

REKLAMA

Vstoupit do diskuze 5 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Podílové fondy: poplatky

Všímejte si poplatků u podílových fondů

Zatímco je výnos z investice v podílových fondech nejistý, poplatky si správce určitě uplatní. Proto je nesmírně důležité najít nízkonákladový investiční produkt. Takový produkt, aby odplata za správu vaší investice opravdu dávala smysl. S takovým výběrem vám může pomoci zkušený finanční  a investiční poradce.

Text: Marcel Onufer

07. 10. 2020


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 

 
 • Mr Richard Anderson

  20 května, 2013

  Edmonds úvěr Firma je společnost, která je zde, aby vám pomoci zastavit vaše finanční problémy. Dávám z úvěrů na nízkou úrokovou sazbou na finanční tělesně postižené, osoby, firmy, odvětví, firmy a lidé ve společnosti, a také sponzorovat vás unlish svůj talent a acheive vaše goals.We dát Výše příspěvku se pohybuje od $ 2,000.00 USD na $ 50,000,000.00 USD a re-lhůta splatnosti 1 rok až 30 let doby na 2% úrokem bez jakéhokoli zálohy.
  Spokojenost zákazníka je náš PRIDE.To použít, kontaktujte mě e-mailem edmondsloanfir­m1@gmail.com

  Odpovědět

 • zdenda

  7 července, 2013

  Jo jen zapoměli dodat,že ty 2000 Vám vyplatí až za tři měsíce a to kdoví jestli vůbec,uvidím za 14 dnů

  Odpovědět

 • zdenda

  7 července, 2013

  Navíc Vám ani nedají slibované procenta,které nabízí na svých stránkách s odůvodněním špatné bonity a to člověka,který nejen u jejich peněžního,ale i u ostatních ústavů plnil své povinnosti dlužníka

  Odpovědět

 • zdenda

  7 července, 2013

  Navíc Vám ani nedají slibované procenta,které nabízí na svých stránkách s odůvodněním špatné bonity a to člověka,který nejen u jejich peněžního,ale i u ostatních ústavů plnil své povinnosti dlužníka

  Odpovědět

 • hana

  5 srpna, 2013

  Já jsem své 3 půjčky konsolidovala online přes http://www.onlinerefi­nancovani.cz
  Jsem velice spokojená, teď platím méne na delší dobu, co mi vyhovuje.

  Odpovědět