Sobota 17. dubna. Svátek má Rudolf.

Komerční banka poskytla společnosti STUDENT AGENCY v rámci programu COVID Plus úvěry v hodnotě 400 milionů korun

Banky 22.03.2021 | 13:22 0 Komentářů

Komerční banka poskytla STUDENT AGENCY k.s. v rámci programu COVID Plus úvěry celkem za 400 milionů korun. Financování bude využito z větší části na investice – zejména do modernizace autobusové flotily, kterou STUDENT AGENCY provozuje pod značkou RegioJet.

„Situace v dopravě a cestovním ruchu je vážná a dobrých zpráv přichází pomálu, o to významněji vnímám, že banka i stát věří v jeho budoucí růst a nebojí se do této oblasti investovat,“ komentuje Radek Trachta, výkonný ředitel pro Globální bankovnictví.

A budoucnost plánuje i samotná STUDENT AGENCY. „Připravujeme řadu investic a vylepšení. Kromě pořízení desítek zcela nových autobusů pro naše žluté linky v letošním roce, chystáme také investice do pokračující digitalizace našeho provozu a služeb. Vyvíjíme jednak nová prodejní řešení v podobě zcela nových rezervačních aplikací, ale také další služby, které opět budou na trhu zcela unikátní. Aktivně pracujeme také na digitálních řešeních obsluhy cestujících, jako je koncept tzv. virtuální stevardky“ doplňuje Radim Jančura, zakladatel a majitel společnosti.

Za financování, které STUDENT AGENCY k.s. získala od Komerční banky, poskytla finanční záruky Exportní garanční a pojišťovací společnost (EGAP) v rámci programu COVID Plus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.