CZK/€ 23.665 +0,17%

CZK/$ 21.955 -0,23%

CZK/£ 27.592 +0,55%

CZK/CHF 24.356 +0,50%

02. 04. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Komerční banka a Benzina rozšiřují spolupráci v oblasti platebních karet pro podnikatele

 


 

Komerční banka a společnost Benzina rozšiřují od 1. dubna 2012 spolupráci v oblasti platebních karet pro podnikatele. Držitelé Kreditní karty pro podnikatele získají nově při platbě za pohonné hmoty u čerpacích stanic Benzina slevu ve výši 2,2 %. Držitel karty nemusí o slevu obsluhu čerpací stanice žádat, bude mu  odečtena automaticky při platbě kreditní kartou a vyčíslena na pokladním dokladu. Sleva, která se doposud vztahovala pouze na platby elektronickou debetní kartou Dynamic, platí od 1. dubna 2012 pro všechny aktivní kreditní karty bez ohledu na to, kdy byly vydány.

 „Kreditní karta umožňuje podnikateli platit za zboží a služby a současně přitom šetřit firemní peníze – ty lze potom využít pro účely spojené přímo s podnikáním, např. platby dodavatelům. Pokud je kreditní karta použita chytře, podnikatel neplatí žádné úroky a nyní navíc získává slevu. A ta se při dnešních cenách pohonných hmot vyplatí,“ uvedl Martin Kotek, vedoucí Segmentového a produktového řízení podnikatelé.   

Kreditní karta pro podnikatele je mezinárodní embosovaná karta určena pro fyzické osoby podnikatele, právnické osoby, bytová družstva i společenství vlastníků jednotek. Karta nabízí všechny standardní služby v oblasti platebního styku společně s možností úvěrového limitu až 200 000 Kč, který je možné čerpat až 45 dnů bezúročně.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *