CZK/€ 24.660 -0,14%

CZK/$ 23.320 -0,63%

CZK/£ 29.075 -0,24%

CZK/CHF 23.987 -0,30%

07. 03. 2022

0 komentářů

Klienti Spořitelny mohou nyní snadno přispět na pomoc Ukrajině přes dárcovské tlačítko v Georgi

 

Klienti České spořitelny mohou nyní ve svém bankovnictví George snadno přispět na sbírku Ukrajina.pametnaroda.cz neziskové organizace Post Bellum / Paměť národa. Po přihlášení do George se jim zobrazí ikona srdce v ukrajinských barvách a dárcovské tlačítko „Pomozte Ukrajině!“ a po kliknutí na něj se zobrazí formulář s předvyplněným číslem sbírkového účtu 123-6318620207/0100 a stačí dopsat výši částky, kterou chce klient darovat. 

V tuto chvíli lze přispět na sbírku v internetovém bankovnictví George, během následujících dnů bude možné na sbírkový účet poslat částku i z mobilního George.

„Paměť národa od spuštění kampaně vybrala přes 120 milionů korun, za něž nakupuje ochranný a zdravotnický materiál, spacáky, stany či potraviny, které jsou okamžitě odesílány lidem na Ukrajinu. Věřím, že díky naší kampani bude ve sbírce za chvíli 200 milionů korun. Moje generace zažila sovětské tanky na ulicích, teď je zažívají Ukrajinci. Pomozme jim,“ uvedl předseda představenstva České Spořitelny Tomáš Salomon.

Nadace České spořitelny před pár dny darovala 10 milionů korun na sbírková konta organizací Charita Česká republika a Člověk v tísni a věnovala dalších 5 milionů korun na sbírku Paměť národa. Právě s neziskovou organizací Post Bellum / Paměť národa spustila Spořitelna kampaň, která vyzývá k finanční podpoře Ukrajiny na Ukrajina.pametnaroda.cz. Sbírková kampaň podpořená televizním spotem „Dnes jsme #silnější, dnes pomáháme“, poběží celý březen místo dosud naplánovaných reklamních kampaní v televizi a on-line médiích.

REKLAMA

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články