Neděle 01. srpna. Svátek má Oskar.

Klienti Air Bank si nově zařídí půjčku i přes mobilní aplikaci

Banky Air Bank 07.06.2018 | 13:10 0 Komentářů

Klienti Air Bank mohou od dnešního dne požádat o půjčku také prostřednictvím svého chytrého telefonu.

Celou žádost jednoduše vyplní v aplikaci My Air a díky mobilu navíc snadno vyfotí a přiloží své doklady totožnosti. Půjčka přes mobil má stejné parametry, jako když si klient bere půjčku na pobočce nebo přes internetové bankovnictví. Stejná je tak i výše částky, o kterou si může klient požádat, a to 5 000 až 900 000 korun. Navíc Air Bank jako jediná banka u nás nabízí možnost zažádat přes aplikaci o půjčku všem svým klientům, tedy i těm, kteří v aplikaci ještě nemají od banky půjčku předschválenou.

„Většina našich klientů už dnes žádá o půjčku online, přes internetové bankovnictví. U klientů, kteří o půjčku žádají opakovaně, je to pak dokonce přes osmdesát procent. Přidat žádost o půjčku i do mobilní aplikace proto bylo logickým krokem,“ říká Filip Zavřel, vedoucí oddělení Půjčky a hypotéky Air Bank.

Air Bank nabízí neúčelový spotřebitelský úvěr. Klienti si mohou půjčit 5 000 až 900 000 korun. U půjček od 200 tisíc korun jsou bonusové úroky od 4,9 % do 9,9 %. U půjček do 200 tisíc korun jsou bonusové úroky v rozmezí 5,9 % až 9,9 %. Bonusový úrok získá klient velmi jednoduše, když splácí řádně a včas.

Půjčka od Air Bank je bez poplatků. Zdarma je sjednání a vedení půjčky a klient může dále bezplatně snižovat i zvyšovat splátky a také měnit jejich termín. Kromě bezplatného předčasného splacení celé půjčky může klient dělat zdarma i mimořádné splátky. Navíc vše zvládne zařídit jednoduše přes své internetové bankovnictví z pohodlí domova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.