Neděle 20. září. Svátek má Oleg.

KB Klíč nově „otevírá dveře“ k bezpečným, rychlým a jednoduchým platbám kartou na internetu

Platby kartou na internetu jsou pro klienty Komerční banky nyní ještě jednodušší, rychlejší a především bezpečnější. „Silné ověření klienta“, které mimo jiné vyžaduje evropská směrnice PSD2, naplňuje moderní aplikace KB Klíč. Tu Komerční banka nabízí svým klientům od října 2018. V současné době ji aktivně využívá již více než 650 tisíc klientů.

„KB Klíč je jednou z našich nejvýznamnějších inovací, která výrazně přispívá k digitalizaci bankovnictví. Nově umožňuje bezpečně, jednoduše a rychle potvrzovat platby kartou na internetu. Po zadání platby kartou přijde klientovi na mobilní telefon upozornění z aplikace KB Klíč. V aplikaci stačí potvrdit otiskem prstu nebo scanem obličeje (pozn.: Face ID), případně zvoleným kódem, a platba je potvrzena.  Detail potvrzované platby je vidět přímo
v aplikaci
,“ uvedla Monika Truchliková, manažerka Tribu Platební metody.

Aplikace KB Klíč na mobilním telefonu klienta Komerční banky funguje i v případě, že telefon není připojen k internetu. Pokud bude klient v určitém e-shopu přihlášen nebo zde bude nakupovat opakovaně, nebude muset své platby časem potvrzovat vůbec.

KB Klíč kromě potvrzování plateb kartou na internetu slouží jako přihlašovací nástroj pro internetové a mobilní bankovnictví Komerční banky. Lze s ním autorizovat platební příkazy nebo dokonce provádět změny a podepisovat dokumenty on-line.

KB Klíč je mobilní aplikace, kterou si klient Komerční banky stáhne do svého telefonu
s operačním systémem Androidem 4.1 a vyšším nebo iOS od verze 9.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.