Úterý 27. října. Svátek mají Šarlota a Zoe.

Karin Dvořáková byla jmenována do představenstva společnosti MetLife pojišťovny

Novou členkou představenstva společnosti MetLife pojišťovna a.s. byla rozhodnutím jediného akcionáře MetLife EU Holding Company Limited zvolena Karin Dvořáková (40), současná provozní ředitelka MetLife. V pojišťovně zodpovídá za oddělení klientského servisu, IT a General services.

Karin Dvořáková je patronkou „diverzitního“ programu v MetLife ČR. Jde o celosvětovou platformu MetLife, která se zaměřuje na podporu a uplatňování rovných příležitostí pro všechny zaměstnance a slaďování jejich rodinného a profesního života.

V MetLife pojišťovně pracuje od září 2012. Před tím působila téměř patnáct roků v Aviva životní pojišťovně (Commercial Union), kde působila jako provozní ředitelka a byla taktéž členkou představenstva. V Avivě začínala na pozici Policy Administrator, kde měla za úkol testování systému a zadávání dat. Postupně se vypracovala až na pozici provozní manažerky se zodpovědností za politiku správy, zpracování neautomatických a nesprávných plateb, call centra atd.

Karin miluje cestování, její vášní je Latinská Amerika. Mezi její další zájmy patří impresionismus, sjezdové lyžování a kvalitní rum. Kromě češtiny hovoří anglicky, rusky a francouzsky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.