Úterý 03. srpna. Svátek má Miluše.

KAPITOL Gold spouští e-shop na nákup zlata a stříbra

Investice 30.07.2020 | 12:10 0 Komentářů

Finančně poradenská společnost KAPITOL spouští od 1. srpna na stránkách své divize KAPITOL Gold internetový obchod se zaměřením na prodej fyzického zlata a stříbra. Slitky a mince z drahých kovů zde mohou nakoupit klienti KAPITOLu i široká veřejnost.

“Víme, že zlato, stříbro či platina, mají vynikající pověst a lidé k nim mají velice pozitivní vztah. Češi jen za rok 2019 nakoupili slitků a mincí investičního zlata v hodnotě přes dvě miliardy korun,” potvrzuje Michal Pobuda, předseda představenstva KAPITOLu.

Společnost KAPITOL prostřednictvím své divize KAPITOL Gold, která se až doposud zabývala zprostředkováním investic do cenných kovů, jako je zlato, stříbro a platina, spustila začátkem léta prodej vlastních sběratelských mincí. O měsíc později přichází s e-shopem, který je dalším krokem pro zlepšení a zkvalitnění služeb pro klienty i širokou veřejnost.

“Reagujeme na potřeby a připomínky od našich klientů. Během jarní karantény mnohonásobně vzrostl zájem po investičních kovech a kvůli obavám z ekonomických dopadů koronavirové krize se dá očekávat, že ceny zlata a stříbra ještě vzrostou,” dodává Michal Pobuda.

Nový e-shop na webu KAPITOL Gold bude zpočátku nabízet produkty od České mincovny, kde si každý zájemce může vybrat z široké nabídky investičních slitků a zajímavých sběratelských edic mincí či medailí.

Tisková zpráva KAPITOL

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.