CZK/€ 24.730 -0,08%

CZK/$ 23.501 -0,37%

CZK/£ 28.829 -0,07%

CZK/CHF 24.552 +0,46%

30. 05. 2022

0 komentářů

J&T spolu s Michalem Šnobrem zakládají nový fond a investují do chemického průmyslu

 

Investiční fond kvalifikovaných investorů J&T ARCH INVESTMENTS spolu s Michalem Šnobrem, výrazným českým investorem, zakládají private equity fond J&T MS 1 SICAV, se kterým společně investují do přední světové chemické společnosti Venator Materials PLC, obchodované na newyorské burze NYSE. Tímto získávají 9,42% podíl této firmy a stávají se jejím druhým největším akcionářem. 

„Již delší dobu sledujeme Venator Materials a trh titanové běloby obecně a pevně věříme v jedinečnou tržní pozici Venatoru, který se zaměřuje na úzce specializovaný segment tohoto trhu. Jsme přesvědčeni, že akcie Venatoru jsou hluboce podhodnocené,“ uvádí k investici Michal Šnobr, spoluzakladatel, investor a poradce fondu J&T MS 1 SICAV.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Matouš Tlapák z Lifeliqe: S jedním povoláním si na celý život nevystačíme

Český technologický start-up Lifeliqe prorazil v USA. V rámci projektu SANDI získala parta nadšenců z Brna třímilionový grant a pomáhá státu Nevada mírnit ekonomické dopady pandemie covid-19. Pomocí interaktivního obsahu ve 3D, virtuální (VR) a rozšířené (AR) realitě mění podobu rekvalifikací dospělých a připravuje je na ekonomiku […]

Text: Filip Kučera

23. 06. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.