CZK/€ 24.695 +0,20%

CZK/$ 23.468 +0,20%

CZK/£ 29.144 +0,12%

CZK/CHF 24.060 +2,32%

12. 01. 2012

0 komentářů

J&T BANKA uvádí na kapitálový trh další emisi dluhopisů – JOJ MEDIA HOLDING

 


 

J&T Banka se snaží pro své klienty nejen vyhledávat, ale i vytvářet zajímavé investiční příležitosti.  Dalším z úspěšných produktů je uvedení veřejně obchodovatelné emise na dluhopisový trh. Po dvou emisích v České republice, tak přichází první, ale ne poslední, i na Slovensko. Což je reálným příkladem oživování slovenského kapitálového trhu. JOJ holding s televizí JOJ je stabilní a úspěšný projekt. Věříme, že investice do dluhopisů s pevným a zajímavým výnosem investory osloví a nebude chybět v jejich portfoliu,“ říká Andrej Zaťko, ředitel privátního bankovnictví J&T BANKY.

BEZKUPONOVÝ DLUHOPIS – CENNÝ PAPÍR S PEVNÝM VÝNOSEM

Dluhopis JOJ Media Holding byl vydaný s nulovým kuponem a diskontem k nominální hodnotě.  Aktuálně nese výnos 7 % p.a. až do splatnosti dne 21. 12. 2015. U dluhopisů s nulovým kuponem investor dosahuje výnosu rozdílem mezi nákupní cenou a cenou při splatnosti nebo prodejem před splatností. Emitentem dluhopisu je společnost JOJ Media House a.s., administrátorem emise je J&T BANKA, a.s., která zajišťuje úpis a obchodování. Aranžérem emise je J&T IB and Capital Markets, akciová společnost.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Komentář: Kapitálové trhy na válečné houpačce

Ruská invaze na Ukrajinu zůstává i nadále světovým geopolitickým tématem číslo jedna. I přesto, že konflikt se v posledních dnech zásadním způsobem neposunul a konec je bohužel stále v nedohlednu, ovlivňuje válka i nadále dění na světových akciových, dluhopisových, měnových i komoditních […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

25. 03. 2022

Jak poznat kvalitního emitenta dluhopisů?

Jedním z nejdůležitějších kritérií při nákupu dluhopisů je volba spolehlivého emitenta, který zajistí avizované nakládání s investovanými prostředky a jejich zhodnocení. Na co je dobré při výběru schopného emitenta nezapomenout, se podíváme v následujícím článku.

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

23. 03. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.