CZK/€ 24.740 -0,75%

CZK/$ 23.825 -0,54%

CZK/£ 29.064 -0,56%

CZK/CHF 23.823 -0,84%

04. 06. 2012

0 komentářů

Subjekty:

J&T BANKA rozšiřuje nabídku pro fyzické osoby o vkladový účet s 33 denní výpovědní lhůtou

 


 

„Vzhledem k oblíbenosti vkladových produktů a zvýšené poptávce po podobném produktu od fyzických osob, jsme se rozhodli přijít s novinkou, která nabízí rychlou dostupnost volných finančních prostředků a zároveň zajímavé zhodnocení,“ říká Andrej Zaťko, ředitel obchodního úseku a člen představenstva J&T Banky.

Vkladový účet je určen k využití volných finančních prostředků bez nutnosti vedení běžného účtu. Minimální výše vkladu je 3 miliony korun. Třicetitřídenní výpovědní lhůta se počítá od dne doručení výpovědi z vkladu. Zřízení a vedení vkladového účtu je zdarma.

 

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Už je tady zase! Zlatý rubl

Je to horší než rozzuřené jo-jo, je to horší než nejhorší hity osmdesátých let a dokonce je to horší než bumerang. Pověst o zlatém rublu je zpět. Znovu uráží dobrý vkus posluchačů, tahá uši ekonomů a vyvolává nadšení fandů.

Text: Luboš Smrčka

Foto: Shutterstock

16. 05. 2022

Phil Laut: Peníze jsou moji přátelé

Recept, aby peníze nikdy nedošly, je jednoduchý. Fungovat má tak, že člověk si může ze svého účtu vybrat vždy třeba dvoutisícovku. Pak ji nosit v kapse a kdykoliv ji utratit, pokud je splněn předpoklad, že na účtu v bance bude okamžitě čekat k vyzvednutí dvoutisícovka […]

Text: Radovan Novotný

Foto: Shutterstock

28. 04. 2022

Průměrný český investor za první tři měsíce letošního roku odepsal téměř 5 %

Finanční trhy výrazně pocítily v prvním čtvrtletí 2022 dopady globálně se zpřísňující měnové politiky a válečného konfliktu na Ukrajině. Podle Indexu českého investora CII750 podílové fondy ve výsledku odepsaly téměř 5 %. Průměrný český investor tak ztratil velkou část dosažených zisků z předchozího roku, […]

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

20. 04. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.