CZK/€ 24.695 +0,20%

CZK/$ 23.468 +0,20%

CZK/£ 29.144 +0,12%

CZK/CHF 24.060 +2,32%

03. 04. 2012

0 komentářů

J&T BANKA rozšiřuje nabídku Clear Deal o vklad s tříměsíční výpovědní lhůtou

 


 

„Služba Clear Deal dlouhodobě patří k nejlépe úročeným bankovním termínovaným vkladům na českém trhu. Na základě zájmu klientů jsme se rozhodli přijít s dalším neméně zajímavým produktem určeným těm, kteří mají k dispozici prostředky a nechtějí se vázat pevným ročním či více letým termínem. Kromě nadstandardního zhodnocení, pak klienti také získají body do věrnostního klubu Magnus, které jim umožní čerpat vybrané benefity,“ říká Andrej Zaťko, ředitel obchodního úseku a člen představenstva J&T Banky.

Minimální výše vkladu je 100 000 Kč v případě, že má klient ke dni založení na všech vkladech uloženo minimálně půl milionu korun. Pro všechny nové klienty je minimální výše 500 000 Kč, tedy stejně jako u všech ostatních vkladů Clear Deal. Výpověď lze zadat kdykoli po uplynutí prvních tří měsíců od založení vkladu. Tříměsíční výpovědní lhůta se počítá od dne doručení výpovědi z vkladu. Zřízení a vedení vkladového účtu je zdarma.

Každý klient Clear Deal se stává členem věrnostního programu – Klubu Magnus, ve kterém může prostřednictvím získaných bodů vybírat z velkého množství benefitů. V nabídce jsou nejrůznější sportovní aktivity a zážitky, relax, pobyty a dovolené. Body klient sbírá nejen prostřednictvím produktů a služeb J&T Banky, ale také u smluvních partnerů, kde s body z klubu Magnus může i platit. V současnosti zahrnuje nabídka více jak 300 benefitů.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Peníze - bankovky - 1000 Kč - czk - české koruny

Jak si vedou státní dluhopisy?

Jednou položkou z širokých investičních možností jsou i státní dluhopisy. Pro koho je tato forma zhodnocování prostředků vhodná? Mohou být výhodné i pro drobné investory? A jak české státní bondy obstojí v konkurenci ostatních instrumentů?

Text: Karel Pučelík

13. 08. 2019

peníze - mince - bankovky

Transformované fondy nevydělaly. Riziko se ale snižuje

Transformované fondy při rostoucí inflaci i úrokových sazbách zažívají těžké časy. V loňském roce inflaci nepřekonal žádný a i nejlepší ztratil reálně 1 %. Situace se ale postupně zlepšuje a riziko fondů se snižuje.

Text: Petr Zámečník

25. 06. 2019


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.