Čtvrtek 15. dubna. Svátek má Anastázie.

Josef Vajsejtl novým generálním ředitelem ČSOB Leasing

PodnikáníPůjčky 10.03.2021 | 17:20 0 Komentářů

S platností od 1. dubna 2021 nastoupí na pozici generálního ředitele ČSOB Leasing Josef Vajsejtl (41). Převezme tak roli po Pavlu Prokopovi, který od stejného data přechází na pozici výkonného ředitele Firemního bankovnictví ČSOB.

Josef pracuje ve skupině ČSOB již od roku 2004, kdy začínal v pozici manažera zodpovědného za řízení úrokových sazeb. Mezi lety 2006 a 2008 byl projektovým manažerem zodpovědným za implementaci významné evropské směrnice MiFID regulující oblast finančních trhů. Poté již působil v oblasti korporátního bankovnictví, přičemž od roku 2015 je ředitelem pražské pobočky Korporátního bankovnictví ČSOB, Praha I.

Ve své nové roli se chce zaměřit na pokračující digitalizaci klientských a interních procesů, efektivitu jednotlivých obchodních aktivit a vše, co povede k udržení a posílení pozice ČSOB Leasing jako leadera na českém leasingovém trhu.

Josef získal magisterský titul na Institutu ekonomických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. V rámci studia absolvoval i roční stáž na Univerzitě J.W. Goethe v německém Frankfurtu se zaměřením na bankovnictví a finance. Ve volném čase se věnuje rodině, cyklistice, vaření a rád poslouchá Pink Floyd.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.