Úterý 15. června. Svátek má Vít.

JIŽ TÉMĚŘ 70 ZAČÍNAJÍCÍCH PODNIKATELŮ ZÍSKALO VÝHODNÝ ÚVĚR OD KOMERČNÍ BANKY

Zvýhodněný Profi úvěr Start s úrokovou sazbou do 9,9 % p.a., u kterého Komerční banka posuzuje pouze kvalitu podnikatelského plánu (žadatel tedy nemusí mít uzavřený ani první rok podnikání či ručit majetkem), získalo již 67 podnikatelů. Banka nyní posuzuje dalších několik desítek žádostí.

Jako první banka v ČR jsme přišli ve spolupráci s EIF s nabídkou výhodného financování pro začínající podnikatele, kde neposuzujeme dosavadní úspěšnost žadatele, ale životaschopnost jeho podnikatelského záměru. O tom, že se jedná o atraktivní nabídku, svědčí i aktuálně poskytnutý objem úvěrů ve výši 42 milionů korun. Mimořádně zajímavé jsou také jednotlivé podnikatelské plány, ať už se jedná například o obchod se speciálními dětskými botičkami nebo originální fitness oblečení,“ uvedl Radek Basár, zástupce výkonného ředitele pro Marketing a Komunikaci KB.

Úroková sazba Profi úvěru Start je maximálně 9,9 % p.a. a klienti mohou získat až 1 milion korun s pětiletou splatností. Úvěry jsou až do výše 80 % zajištěny Evropským investičním fondem. Zvýhodněné úvěry je možné využít k financování oběžných prostředků, provozních a investičních potřeb. Vyřízení záruky je jednoduché a zcela zdarma. Komerční banka představila Profi úvěr Start letos v lednu.

Začínající podnikatelé mohou z nabídky Komerční banky využít i další speciální produkty jako např. běžný účet zdarma nebo startovací úvěrové limity k běžným účtům nebo na kreditních kartách.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.