CZK/€ 24.670 +0,08%

CZK/$ 23.067 -0,29%

CZK/£ 29.002 +0,34%

CZK/CHF 23.990 -0,06%

28. 02. 2017

0 komentářů

Subjekty:

Jaroslav Libíček členem představenstva pojišťovny Generali

 


 

„Přeji Jaroslavovi dostatek energie a invence při plnění náročných úkolů. Věřím, že jeho manažerské schopnosti, profesní zkušenosti a lidské kvality pomohou k jejich dosažení,“ komentuje jmenování Jaroslava Libíčka do představenstva pojišťovny Generali její generální ředitel a předseda představenstva Pavel Mencl.

Jaroslav Libíček je zkušený manažer, který pojišťovnu Generali velice dobře zná. Pro skupinu Generali pracuje na různých manažerských pozicích v oblasti řízení financí a controllingu téměř 13 let. Svoji profesní kariéru zahájil v oblasti realit, odkud v roce 2000 zamířil do finančního sektoru, kterému je věrný dosud.

Jaroslav Libíček vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, fakultu Financí a účetnictví. Hovoří anglicky a rusky. Je ženatý, má syna. Ve volném čase se věnuje rodině, která je pro něj na prvním místě. Mezi jeho koníčky patří cyklistika, cestování a divadlo.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Peníze - graf - čas - stopky - eura - bankovky a mince

Fond-show: Generali Prémiový dynamický fond

Generali Prémiový dynamický fond je profilový fond se značně flexibilním přístupem ke správě, nízkou nákladovostí TER a měnovým zajištěním do korun. Má krátkou historii pro serióznější porovnání s konkurencí, ale výsledky zatím nejsou špatné.  

Text: Jan Traxler

09. 05. 2018

Zlaté cihly - zlato

Fond-show: Generali Fond zlatý

Dnes si představíme jeden český fond s velmi specifickým zaměřením. Má špatné historické výsledky a je poplatkově předražený. Přesto má investorům co nabídnout a hodí se jako doplněk do dynamičtějších portfolií.

Text: Jan Traxler

03. 10. 2017


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.