Neděle 24. ledna. Svátek má Milena.

V jarní kampani dává MONETA Money Bank podnikání nový říz

MONETA Money Bank spustila začátkem března novou komunikační kampaň na podporu neúčelové půjčky Expres Business nezajištěný, která garantuje výhodné úročení 5,9 % ročně, a to bez ručení nemovitostí. Produkt je určený živnostníkům, svobodným povoláním a malým firmám. Banka chce tímto krokem posílit svoji pozici šampiona ve financování v těchto segmentech. Kampaň připravila agentura Kaspen/Jung von Matt.

Jako téma spotu jsme zvolili prostředí mikropivovaru, ve kterém se sládek – majitel pokouší prorazit na trhu s pivním speciálem, i když se musí poprat se zastaralým vybavením,“ říká Jan Müller, ředitel marketingové komunikace MONETA Money Bank a dodává: „Příběh nás inspiroval k tomu, že jsme oslovili jednoho z našich klientů, pivovar Raven, aby pro nás připravil limitovanou edici piv s obsahem alkoholu 5,9 %, což odpovídá výši roční úrokové sazby našeho úvěru pro živnostníky. Dostanou ho jako malou pozornost klienti, kteří si v době kampaně sjednají tento úvěr.“

Nové spoty režírované Tomášem Řehořkem odvysílají TV stanice skupiny Prima, Atmedia, ČT, Óčko a síť multikin CineStar. Vizuály se objeví na velkoformátových outdoorových plochách po celé České republice a v tištěných a internetových médiích.

Součástí kampaně je speciální projekt „Minuta od MONETA Money Bank“, který banka připravila ve spolupráci s rockovým rádiem Beat. Během března budou moderátoři rádia vyzývat posluchače ke sdílení příběhů o svém podnikání. Ty budou uveřejněny na webu rádia a autoři nejzajímavějších příběhů dostanou příležitost představit se v minutovém spotu, který jim MONETA Money Bank zaplatí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.