Středa 21. dubna. Svátek má Alexandra.

iPay International SA umožňuje malým a středním podnikům v České republice přijímat platby kartou s nově zavedeným „myPOS balíčkem“

Banky 26.05.2015 | 13:47 0 Komentářů

Řešení myPOS umožňuje obchodníkům přijímat platby kartou – bez banky nebo bankovního účtu. (Tisková zpráva: myPOS)

iPay International S.A. hledá místní partnery pro rozšíření své distribuce v České republice

iPay International SA, poskytovatel inovativních platebních řešení „myPOS“ s potěšením oznamuje svůj vstup na česky trh. myPOS umožňuje malým a středně velkým obchodníkům přijímat platby kartou cenově výhodnějším a zároveň efektivnějším způsobem. Unikátní obchodní model myPOS umožňuje okamžitý přístup k penězům bez jakékoli formy měsíčních nebo jiných pevných poplatků, odstraňující tak hlavní překážky pro přijímání plateb kartami ze strany malých obchodníků. Služba myPOS byla oficiálně představena v minulém roce (na MWC v Barceloně) a těší se již obrovskému zájmu a slaví úspěchy v každé zemi, kde se služba začala nabízet.

Nové řešení myPOS je kompletním balíčkem, který obsahuje POS zařízení, bezplatný účet obchodníka a bezplatnou MasterCard platební kartu. Pomáhá obchodníkům zvýšit svůj prodej a rozšířit zákaznickou základnu tím, že mohou nyní přijímat platební karty jak v obchodě, tak na trzích či obchodních cestách – zkrátka kdykoliv a kdekoliv chtějí či potřebují.

myPOS umožňuje obchodníkům přijímat rozdílné měny a platby s nejrozšířenějšími kreditními a debetními kartami MasterCard, VISA, Maestro, VISA Electron, VPay nebo JCB a to kdykoliv v libovolném místě určení. Snadno použitelné on-line nástroje pro obchodníky a mobilní aplikace zaručují časově neomezený přístup k detailům transakcí, účtu/historii karty a funkcím plateb pro převody peněz na téměř libovolný bankovní účet na světě. Obchodníci mohou pomocí Business MasterCard okamžitě vybrat hotovost z jakéhokoliv bankomatu přijímající MasterCard nebo platit v každém obchodě nebo na jakékoliv webové stránce, kde přijímají MasterCard.

„Schopnost přijímat platby s využitím myPOS a zároveň mít okamžitý přístup k těmto prostředkům prostřednictvím MasterCard Business Card je revoluční koncept v platebním průmyslu. Je to skvělé řešení obzvlášť pro malé a středně-velké firmy pomáhající jejich podnikání tím, že zlepší jak tok hotovosti, tak se překonává jeden z klíčových problémů tohoto sektoru – rychlý sběr plateb a vyhýbání se neplacení“ řekl Artur Turemka, vedoucí manažer společnosti MasterCard.

myPOS zařízení jsou certifikována dle nejnovějších standardů transakčního oboru a podporují CHIPy a PINy, jakož i magnetické proužky a bezkontaktní transakce s nejvyšší úrovní zabezpečení pro obchodníky a jejich zákazníky.

iPay International SA přivítá místní distributory pro Českou republiku

iPay International SA hodlá v České republice uplatnit svůj osvědčený obchodní model sdílených výnosů a prodávat myPOS produkty pouze prostřednictvím místních distributorů. Společnosti z různých obchodních oblastí jako jsou telekomunikace, maloobchodní řetězce nebo jiní, jsou vítáni, aby se stali distributory a podíleli se na zaručeném tržním úspěchu řešení myPOS. Partnerům iPay jsou poskytovány bezkonkurenční možnosti pro obchodní růst, zvýšení prodeje a akvizici nových zákazníků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.