CZK/€ 24.515 +0,14%

CZK/$ 25.028 +0,80%

CZK/£ 28.051 +0,37%

CZK/CHF 25.278 +0,26%

09. 07. 2014

0 komentářů

Subjekty:

Investiční společnost České spořitelny je nejlepší investiční společností v ČR

 


 

Kvality Investiční společnost České spořitelny (ISČS) ocenila odborná porota mezinárodního magazínu World Finance, podle kterého je nejlepší investiční společností v České republice pro rok 2014. Investiční společnost České spořitelny patří mezi nejrenomovanější investiční společnosti na tuzemském trhu a je druhou největší investiční společností podle objemu spravovaného majetku. Od počátku letošního roku dosáhly hrubé prodeje podílových fondů spravovaných ISČS hodnoty 8,47 mld. Kč. Do podílových fondů ISČS pravidelně investuje více než 190 tisíc klientů, kteří do nich od počátku roku pravidelně nainvestovali více než 1,85 mld. Kč.

ISČS spravuje ve 33 otevřených podílových fondech majetek v celkové výši přes 60 mld. Kč. Majetek podílníků do nich investovaný vzrostl od začátku roku 2014 o 4,9 mld. Kč. Na dosažených výsledcích se podílí především rozsáhlá pobočková síť ČS, ve které klienti získají i kompletní poprodejní servis.

Časopis World Finance se soustředí zejména na kapitálové trhy, risk management, obchodování, technologie či corporate governance

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

WCA exekuce

Mračna nad WCA se stahují. Věřitelé přistoupili k exekucím

Alternativní fond lákající klienty na nadstandardní výnosy díky tradingu v kombinaci s investicemi do startupů je v problémech. Proti WCA International někteří z investorů vedou exekuci. Firma tak může velmi rychle skončit v insolvenci.  

Text: Veronika Hejná

Foto: Shutterstock

07. 10. 2022

Analýza: Co přijde po extrémním jestřábím postoji?

Na globálních trzích se blíží další zima. Rychle se dostáváme k bodu zlomu globální ekonomiky. Ten přijde díky „extrémně jestřábímu postoji“ politických institucí někdy v příštím čtvrtletí. Podle Saxo Bank nás čeká pevně zakořeněná, perzistentní inflace. Dnes už je jasné, že nás k inflačnímu bodu zlomu přivedou tři faktory. Otázka, […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

06. 10. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.