CZK/€ 24.365 -0,12%

CZK/$ 23.487 +0,26%

CZK/£ 28.369 -0,06%

CZK/CHF 24.774 -0,30%

09. 07. 2014

0 komentářů

Subjekty:

Investiční společnost České spořitelny je nejlepší investiční společností v ČR

 


 

Kvality Investiční společnost České spořitelny (ISČS) ocenila odborná porota mezinárodního magazínu World Finance, podle kterého je nejlepší investiční společností v České republice pro rok 2014. Investiční společnost České spořitelny patří mezi nejrenomovanější investiční společnosti na tuzemském trhu a je druhou největší investiční společností podle objemu spravovaného majetku. Od počátku letošního roku dosáhly hrubé prodeje podílových fondů spravovaných ISČS hodnoty 8,47 mld. Kč. Do podílových fondů ISČS pravidelně investuje více než 190 tisíc klientů, kteří do nich od počátku roku pravidelně nainvestovali více než 1,85 mld. Kč.

ISČS spravuje ve 33 otevřených podílových fondech majetek v celkové výši přes 60 mld. Kč. Majetek podílníků do nich investovaný vzrostl od začátku roku 2014 o 4,9 mld. Kč. Na dosažených výsledcích se podílí především rozsáhlá pobočková síť ČS, ve které klienti získají i kompletní poprodejní servis.

Časopis World Finance se soustředí zejména na kapitálové trhy, risk management, obchodování, technologie či corporate governance

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Investiční lupa: Colgate je stabilní dividendová společnost

Produkty Colgate (NYSE:CL) používá pravděpodobně většina z nás. Tato společnost totiž vyrábí pasty, kartáčky a další produkty spojené s ústní hygienou. Navíc společnost Colgate sází na svou dlouholetou tradici, jelikož byla založena již roku 1806 a v roce 1873 představila svou první zubní pastu. Historie podniku je […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

24. 11. 2022

Pád akcií technologických obrů s sebou stahuje také segment ESG investování

Akcie technologických obrů jsou letos obřím propadákem. Propadákem, který trvá. I příští rok se jeví jako pořádně perný. Klíčovým důvodem bude pokračování jestřábí měnové politiky americké centrální banky. Fed zkrátka své měnověpolitické šrouby jen tak povolit nemíní. Inflaci totiž stále ani zdaleka nezkrotil, jak by si představoval.

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

23. 11. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *