CZK/€ 24.610 +0,18%

CZK/$ 24.180 +0,05%

CZK/£ 29.162 -0,04%

CZK/CHF 25.415 +0,21%

27. 07. 2022

0 komentářů

Investiční fond ESPIRA získal majoritní podíl ve společnosti Premier Clinic s cílem podpořit její další růst

 

ESPIRA Investments, private equity fond zaměřující se na investice ve střední a východní Evropě, oznamuje akvizici většinového podílu ve společnosti Premier Clinic, dynamicky rostoucím poskytovateli estetické medicíny v České republice. Investice ESPIRY byla uskutečněna ve spolupráci se zakladatelem Premier Clinic s cílem dále rozšířit úspěšný koncept vysoce kvalitní zdravotní péče. 

Premier Clinic nabízí komplexní ošetření v oblasti plastické a estetické chirurgie, korektivní a laserové dermatologie a preventivní medicíny, a to jak pro českou, tak i zahraniční klientelu. Během pár let se Premier Clinic stala jednou z předních českých klinik ve svém oboru s ročním obratem přes 100 mil. Kč. Management společnosti se soustřeďuje na udržitelný růst společnosti se silným důrazem na pro-klientský přístup, poskytování prémiové péče a inovativních zákroků s maximálním důrazem na bezpečnost. Pravidelná modernizace technologického vybavení kliniky vede k lepším výsledkům zákroků s kratší rekonvalescencí.

V čele lékařského týmu Premier Clinic stojí uznávaná lékařka plastické chirurgie MUDr. Lucie Zárubová. Díky ní a soudržnému a respektovanému lékařskému týmu přitahuje Premier Clinic mladé a talentované lékaře a specialisty.

„Jsem potěšen, že mohu přivítat ESPIRU jako našeho nového partnera, se kterým sdílíme společnou vizi a přístup k podnikání. Věřím, že s podporou ESPIRY a využitím jejich zkušeností a sítě kontaktů otevíráme novou kapitolu rozvoje Premier Clinic, “ řekl Martin Frank, generální ředitel a zakladatel Premier Clinic.

„Jsme moc rádi, že můžeme podpořit úspěšnou strategii Premier Clinic a přispět k urychlení její expanze, a to zvýšením kapacity kliniky pro uspokojení rostoucího zájmu, rozšířením služeb a rozvíjením profesionálního týmu. Premier Clinic se ukázala jako stabilní společnost, která dokáže rychle reagovat na změny a díky tomu rostla i během pandemie COVID-19, což je pro nás velmi povzbudivé, “ uvedla Emília Mamajová, zakládající partnerka ESPIRA Investments.

Na transakci spolupracovala ESPIRA se zkušeným právním týmem advokátní kanceláře Konečná & Zacha. Podmínky transakce nebyly zveřejněny.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Vyplatí se v současné době investovat do zlata?

Zlato patří k oblíbeným burzovním komoditám. Faktem je, že s rostoucí inflací a hned několika světovým krizím se poptávka po něm zvyšuje. Vyplatí se do něj ale ve velkém investovat nebo stále platí, že je vhodné jen k rozšíření portfolia? Ekonom České spořitelny (ČS) Michal Skořepa pro […]

Text: Filip Kučera

19. 08. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.