Neděle 24. ledna. Svátek má Milena.

Investice s nulovým poplatkem

Investice 23.08.2017 | 08:52 0 Komentářů

Raiffeisen investiční společnost zavádí poplatkové prázdniny. Od 21. srpna do 8. září je všem investorům, kteří se rozhodnou investovat do jakéhokoliv z jedenácti nejčastěji kupovaných fondů Raiffeisen investiční společnosti, odpuštěn vstupní poplatek, který je běžně ve výši od 0,5
do 3 procent.

Od začátku roku 2017 uvedla Raiffeisen investiční společnost na trh tři nové fondy.

V březnu to byl Raiffeisen fond dividendový, který investuje převážně do akciových nástrojů v poměru 70 % akcie, fondy fondů a ETF a 30 % dluhopisy. Prostředky fondu jsou investovány především do akcií firem vyplácejících dividendu, zpravidla tedy do velkých stabilních společností, které část zisků vyplácí akcionářům. Větší část fondu směřuje do Spojených států a Evropy, dotýká se ale také rozvíjejících se trhů a oblasti Pacifiku.

V červnu nabídla zájemcům o dlouhodobější investování nový Realitní fond investující do kvalitních a prověřených nemovitostí a nemovitostních společností. Regionálně se fond orientuje především na nemovitosti v České republice, maximální výše investice může dosáhnout až 10 milionů korun.

Červenec se nesl ve znamení Fondu amerických akcií, jež investuje hlavně do akcií v Severní Americe. Zájemci věřící v dlouhodobý růst akciových trhů v USA ocení především možnost investovat do cenných papírů, které jsou pro drobné investory běžně nedostupné v českých korunách. Fond je vhodný pro investory, kteří jsou připraveni investovat své finanční prostředky v horizontu alespoň 10 let.

Aktuálně je v nabídce Raiffeisen investiční společnosti celkem šestnáct investičních fondů a objem spravovaného majetku činí téměř 20 miliard korun.

Tisková zpráva: Raiffeisen investiční společnosti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.