Pondělí 21. června. Svátek má Alois.

Interní obchodní síť pojišťovny MetLife řídí Martin Odvárko

Pojišťovna MetLife má nového ředitele interní obchodní sítě. Od 1. dubna se jím stal Martin Odvárko (46). Ze své pozice bude zodpovídat za řízení interní sítě pojišťovny a za její rozvoj. 

Martin Odvárko dosud v MetLife působil na pozici ředitele pro rozvoj interní sítě. Do pojišťovny přešel ze společnosti Eismann ČR, kde působil deset let jako Managing Director. „Interní síť je naším klíčovým prodejním kanálem, který chceme i do budoucna dále efektivně rozvíjet. V současnosti naše síť čítá dvě desítky agentur a více než 500 poradců. Mým hlavním cílem je vytvořit dlouhodobý a konkurenceschopný plán rozvoje a postupně ho naplňovat,“ říká Martin Odvárko. 

V předchozích letech Martin Odvárko působil na různých postech mimo jiné ve společnostech McDonald´s nebo Eurotel. Vystudoval Fakultu mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze a absolvoval postgraduální studium na Manchester Metropolitan University ve Velké Británii. Hovoří plynně anglicky a německy a aktivně se věnuje sportu, zejména fotbalu, volejbalu a hokeji.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.