CZK/€ 23.770 -0,08%

CZK/$ 21.797 -0,75%

CZK/£ 26.892 -0,45%

CZK/CHF 23.801 +0,37%

28. 03. 2013

0 komentářů

INTERNATIONAL PERSONAL FINANCE VSTOUPILA NA VARŠAVSKOU BURZU

 


 

Akcie budou v indexu WIG zařazeny pod názvem Provident. Jedná se o sekundární úpis akcií IPF, který zjednoduší investování do obchodu polským investorům. Součástí úpisu akcií není navýšení kapitálu.  

Výkonný ředitel IPF Gerard Ryan říká: „Vstup na varšavskou burzu nás velmi těší. Věříme, že získáme nové akcionáře, jejichž investice povede k růstu společnosti na trzích v Evropě a Mexiku. Tentor krok je odrazem naší důvěry v naše obchodní aktivity v Polsku, které je s 821 tisíci zákazníků pro IPF největším trhem.“

Akcie IPF budou i nadále obchodovány na londýnské burze, vstup na varšavskou burzu nebude mít na stávající držitele akcií zalistovaných na londýnské burze žádný vliv. 

 

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Investorské chyby: Jak investovat a nepřijít na buben

Období zvýšené volatility vždy prověří psychickou odolnost investorů a poslední roky jsou toho ukázkovým příkladem. Při pohledu na klesající hodnotu svých investic byli mnozí investoři v pokušení nejen rychle prodávat, ale dokonce přehodnocovat své investiční strategie a horizonty. Ti poučenější vědí, že je třeba zachovat klid a… ideálně nedělat […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

31. 01. 2023

Nesmrtelný Disney?

Dokázali byste najít člověka, který nikdy neslyšel o jediném díle této společnosti? Pravděpodobně ne. I přesto se akcie obchodují o 50 % níže. Disney Company slaví v letošním roce 100 let od založení, jaký bude její vývoj v následujících letech?

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

25. 01. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *