Úterý 03. srpna. Svátek má Miluše.

Inovativní a bezpečné investování: Investiční podíl od FINEMO.CZ

Investice 07.06.2018 | 12:45 0 Komentářů

Na českém trhu se objevila zajímavá a unikátní investiční příležitost. Jedná se o možnost podílet se na výnosech ze zpětných hypoték od společnosti FINEMO.CZ. Garantovaný výnos v případě zpětného prodeje je aktuálně až 5,3 % ročně z investované částky.

Společnost FINEMO.CZ poskytuje již čtvrtým rokem zpětnou hypotéku pod obchodním názvem Renta z nemovitosti, a to jako jediná v ČR. Nyní navíc firma získala pro svou činnost licenci od České Národní Banky, což výrazně zvýšilo zájem o Rentu z nemovitosti. Nyní FINEMO.CZ uvádí na trh nový investiční produkt „Investiční podíl od FINEMO.CZ“.

„Naší snahou je oslovit investory z řad široké veřejnosti. V době prakticky nulového úročení na bankovních účtech přicházíme s nabídkou bezpečného zhodnocení s garantovaným výnosem až 5,3 % ročně dle zvoleného investičního portfolia. Kdo má volné finanční prostředky a hledá bezpečnou investici, má nyní možnost se společně s FINEMO.CZ podílet na výnosech z pohledávek vzniklých ze zpětných hypoték, které seniorům umožňují prožít důstojné stáří bez finančních nesnází. Investovat u nás můžete již od 20 tisíc korun a s investicí nejsou spojeny žádné poplatky,“ shrnuje Marek Rokoský z FINEMO.CZ.

Pořízením Investičního podílu od FINEMO.CZ investor získá právo podílet se na výnosech z konkrétního portfolia pohledávek ze zajištěných úvěrů, a navíc možnost zpětného prodeje Investičního podílu po určité době (zpravidla 3-5 let) s garantovaným ročním výnosem. Výše garantovaného výnosu a minimální doba pro zpětný odkup je závislá na konkrétním portfoliu pohledávek.

„Investice je založena na obdobném principu, který se v posledních letech na českém finančním trhu objevil v podobě P2P platforem (jako např. Zonky), nicméně u nás neinvestujete do jednotlivých úvěrů, ale do portfolií pohledávek z úvěrů, které jsou vždy zajištěny zástavním právem ke kvalitní nemovitosti. Díky prvkům zajištění a diverzifikace se jedná o výrazně bezpečnější formu investování, než představují běžné firemní dluhopisy nebo jiné nezajištěné formy investic,“ doplňuje Marek Rokoský.

Investorské riziko je omezeno na situaci, kdy nedojde k řádnému splacení všech pohledávek  v portfoliu v plné výši, například v důsledku velmi negativního vývoje cen nemovitostí, které slouží k zajištění.

Investiční podíl lze pořídit jednoduše. „Jakmile zájemce vyplní kontaktní formulář na webu www.finemoinvestice.cz, spojí se s ním náš zástupce a společně najdou optimální řešení. Snažíme se o osobní přístup ke každému investorovi,“ uzavírá Jiří Vránek.

Tisková zpráva: FINEMO

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.