Úterý 22. září. Svátek má Darina.

ING Životní pojišťovna slaví 20 let na českém trhu

Společnost ING Životní pojišťovna oslaví 1. června výročí 20 let na českém trhu. Pod názvem Nationale-Nederlanden totiž začala už v roce 1992 v České republice jako první zahraniční pojišťovna nabízet své finanční a pojistné produkty a služby. Po celou dobu své existence patří společnost, dnes již pod názvem ING Životní pojišťovna, mezi lídry pojišťovacího trhu.

Za 20 let své existence si ING Životní pojišťovna vydobyla místo jedné z nejlepších a nejstabilnějších pojišťoven na tuzemském trhu, kde vlastní 11,2% podíl, a je tak čtvrtým největším hráčem na trhu. „Číslo 20, které oslavujeme, mě naplňuje pocitem hrdosti a zároveň jistoty, že cesta, kterou se ING Pojišťovna vydala a strategie, kterou zvolila, je správná. Pevně věřím, že budeme s našimi klienty fungovat ve vzájemné harmonii nejméně dalších 20 let,“ uvedla generální ředitelka ING Pojišťovny Renata Mrázová.

ING Životní pojišťovna je první zahraniční společností, která po roce 1989 obdržela licenci pro uzavírání pojistných smluv, tehdy ještě pod původním holandským názvem Nationale-Nederlanden. Od roku 1992 pak začala nabízet na českém trhu finanční a pojistné produkty životního pojištění a v roce 1998 rozšířila své portfolio i o nabídku zdravotního pojištění. K lednu 2007 došlo k přejmenování společnosti na dnešní ING Životní pojišťovnu (Název ING je zkratkou původního názvu Internationale Nederlanden Group).

ING Životní pojišťovna má na kontě také řadu ocenění, mimo jiné za jedno z nejvýhodnějších životních pojištění (Investor Plus), které je nositelem titulu Zlatá koruna a v letech 2005 a 2006 obsadilo první místo v kategorii Životní pojištění roku v soutěži MasterCard Banka. V loňském roce pak pojišťovna získala 1. místo v soutěži Banka roku s produktem ING Smart.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.