CZK/€ 24.645 -0,26%

CZK/$ 23.422 -0,13%

CZK/£ 29.110 -0,59%

CZK/CHF 23.502 -0,56%

22. 02. 2012

0 komentářů

Subjekty:

ING Penzijní fond se plně zapojí do reformovaného penzijního systému

 


 

ING Penzijní fond patří trvale mezi šestici největších fondů na českém trhu. Klienti ING se těší dlouhodobě vysokému zhodnocení – od počátku působení ING Penzijního fondu na českém trhu se jedná v průměru o 5,22 %, což je dle dat APF ČR druhé nejvyšší zhodnocení penzijního připojištění na trhu. Rovněž za loňský rok připíše ING Penzijní fond nadprůměrné zhodnocení, které přesáhne 2 %. 

Další předností fondu je věrnostní kreditní karta vydaná ve spolupráci s GE Money Bank, díky níž je klientovi z každého nákupu provedeného touto kartou připsáno 1 % ze zaplacené částky na jeho penzijní připojištění. Jako jedna z mála společností navíc ING Penzijní fond nabízí 7 unikátních výplatních schémat. Zároveň všichni naši klienti mohou sledovat aktuální stav svých naspořených prostředků (ale i další podrobnosti o penzijním připojištění) on-line na stránkách ING Penzijního portálu. Nově je také možné sjednat si penzijní připojištění on-line na našich webových stránkách. Klienti jsou za to odměňováni dárkem v podobě 16 GB USB. 

„Veškeré tyto služby poskytujeme klientům zdarma jako součást vysoké kvality nabízených služeb. Domníváme se, že by takovýto servis měl být automatickou součástí penzijního fondu, který chce poskytovat vysokou kvalitu nabízených produktů. Naše služby hodláme dále rozšiřovat jak pro současné, tak i pro nově vznikající produkty. Změny se budou týkat především správy penzijního připojištění s rozsáhlejší variabilitou nastavení tak, aby produkt penzijního připojištění maximálně vyhovoval potřebám klienta,“ doplnil Rusnok. 

ING Penzijní fond za své nadstandardní služby a dlouhodobě vysoké zhodnocení získal v loňském roce třetí místo v soutěži Zlaté euro a v minulosti se pravidelně umisťoval v soutěži Zlatá koruna. 

 

REKLAMA

 

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

počítadlo - matematika

Nižší důchody se v roce 2020 zvýší více

V českém důchodovém systému je výrazným způsobem zastoupen prvek „solidarity“, a to zejména při výpočtu starobního důchodu. I každoroční zvyšování důchodu v roce 2020 je však výhodnější pro lidi s nižšími důchody.

Text: Petr Gola

24. 10. 2019


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.