Pondělí 27. září. Svátek má Jonáš.

ING Bank nadělila dětem z dětských domovů k Vánocům vodní radovánky

Banky ING Bank 22.12.2016 | 11:26 0 Komentářů

Více než osm desítek dětí z dětských domovů prožilo krásnou vánoční besídku, kterou pro ně připravil ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem v Aqualandu Moravia 15. prosince 2016. „Moc nás těší, že můžeme touto akcí rozzářit oči dětí a zkrášlit jim předvánoční čas,“ říká Jindra Machačová, předsedkyně ING Bank Fondu.

Akce se zúčastnilo 84 dětí, které si během celého dne v akvaparku zasoutěžily v týmech, zatančily ve vodě, ale také zařádily na tobogánech či si jen tak zaplavaly. Pro všechny děti byl připraven nejen animační program, ale také krásné vánoční dárky, které jim vykouzlily úsměvy na rtech.

Naše děti si tuto akci moc užily, byly moc spokojené a po návratu domů všem barvitě sdělovaly své ohromné zážitky,“ říká Zdeněk Dörrer, vychovatel z DD Melč, a dodává: „Akce byla velice dobře zaměřena na děti všech věkových kategorií a byla báječně zorganizovaná. Bylo to tak fajn, že se nám ani nechtělo domů.“  

Vánoční setkání s dětmi pořádala ING Bank již po jedenácté v rámci dlouholeté spolupráce s Nadací Terezy Maxové dětem, která je jedním z hlavních CSR pilířů ING Bank v České republice. Za podporu akce patří také poděkování Aqualandu Moravia a společnosti Oriflame.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.