Čtvrtek 22. dubna. Svátek má Evžénie.

IMMOFINANZ – ještě důslednější orientace na zákazníka díky rebrandingu loga a novým webovým stránkám

Banky 01.09.2015 | 12:29 0 Komentářů

Společnost IMMOFINANZ se nyní představuje s novým logem a webovými stránkami, a to pod heslem „Prostor pro úspěch/Space to succeed“. Jádro filozofie značky tvoří důsledná orientace na zákazníka a trh, což se také odráží v aktualizované, moderně pojaté prezentaci. Logo, obsahující variabilní rám, zdůrazňuje důležitost prostoru pro dosažení úspěchu a podtrhuje flexibilitu této společnosti s ohledem na uspokojení široké palety zákaznických potřeb.

IMMOFINANZ vidí sebe sama coby poskytovatele speciálně pojatých řešení v oblasti nemovitostí, jenž podporuje své klienty, aby mohli úspěšně uskutečnit své obchodní záměry. Naše heslo ,Prostor pro úspěch/Space to succeed‘ rozvádí tuto vizi,“ vysvětluje Oliver Schumy, generální ředitel společnosti IMMOFINANZ. „Nabízíme prostor a vhodné prostředí, aby nájemci našich maloobchodních a kancelářských prostor mohli dosáhnout úspěchu.

Krokem, který souvisí s rebrandingem loga, je paralelně prováděná změna webových stránek společnosti (www.immofinanz.com). Ty dostanou modernější a svěžejší vzhled, přičemž hlavní důraz bude kladen na novinky týkající se skupiny IMMOFINANZ a zemí, které jsou pro ni klíčové. Akcionářům, analytikům, novinářům i široké veřejnosti se tak dostane přehledněji uspořádaných informací v podobě, která jim bude lépe vyhovovat.

Začátkem října 2015 bude také přidána aplikace zaměřená na vztahy s investory, určená pro iPhone a operační systém Android. Poskytne zainteresovaným subjektům nejnovější informace, a to díky možnosti stahování a přístupu k novinkám, ceně akcií, finančním výkazům a prezentacím. Data obsažená ve finančních výkazech společnosti IMMOFINANZ rovněž mohou být převedena do kalendářů jednotlivých uživatelů díky jedinému kliknutí.

Webové stránky společnosti IMMOFINANZ se v současnosti mohou pochlubit přibližně šedesáti tisíci uživateli měsíčně.

Zdroj: Tisková zpráva IMMOFINANZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.