Neděle 11. dubna. Svátek má Izabela.

IMMOFINANZ Group: Karel Bor jmenován Country Managerem pro Českou republiku a Slovensko

Investice 10.09.2014 | 09:35 0 Komentářů

Karel Bor byl jmenován Country Managerem pro správu aktiv skupiny IMMOFINANZ Group z portfolia kancelářských a logistických nemovitostí v České republice a na Slovensku. (Tisková zpráva: IMMOFINANZ Group)

Karel Bor vystudoval ekonomii, obdržel titul MBA v Glasgowu a od té doby získal mnohaleté zkušenosti v odvětví nemovitostí, mj. v oddělení pronájmu kancelářských prostor (v posledních letech jako vedoucí oddělení) společnosti Knight Frank v Praze a jako obchodní ředitel rakouské developerské firmy UBM, kde se zabýval především pronájmem, správou aktiv a rozvojem podnikání v České republice. Bor pracuje ve skupině IMMOFINANZ Group od roku 2009, nejprve jako vedoucí správy aktiv v EHL a od integrace správy aktiv do společnosti IMMOFINANZ jako Senior Asset Manager.

IMMOFINANZ ve správě aktiv vyznává přístup charakterizovaný výraznou orientací na zákazníka. Jmenování Karla Bora podtrhuje nedávno zavedenou strategii decentralizace, která klade ještě větší důraz na blízkost trhu, stejně jako na přeshraniční pronájem a růstové strategie pro nájemce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.