CZK/€ 24.515 +0,14%

CZK/$ 25.028 +0,80%

CZK/£ 28.051 +0,37%

CZK/CHF 25.278 +0,26%

20. 05. 2015

0 komentářů

Subjekty:

IKS INVESTIČNÍ MANAŽER – NECHTE STAROSTI O VAŠE INVESTICE NA PROFESIONÁLECH

 


 

  • Služba je určena pro fyzické osoby, minimální vklad je čtvrt milionu korun,

  • IKS Investiční manažer nabízí výhodnější poplatky než přímá investice do podílových fondů,

  • IKS Investiční manažer nabízí tři základní investiční strategie, podkladová aktiva tvoří fondy spravovaná skupinou Amundi, která je největším správcem aktiv v Evropě. 

Novou službu – IKS Investiční manažer – určenou veřejnosti i korporátním klientům uvedla na trh Investiční kapitálová společnost KB (IKS KB). IKS Investiční manažer je moderní produkt správy klientského portfolia. Klient přenechává starosti se složením svého investičního portfolia na odbornících, kteří průběžně vyhodnocují situaci na trzích a podle aktuálního vývoje upravují skladbu cenných papírů. Minimální investice je 250 000 Kč.

„Služba IKS Investiční manažer je vhodná zejména pro ty, kteří nemají čas, chuť nebo znalosti spravovat své finanční úspory a chtějí dosáhnout vyšší výnos, než aktuálně nabízejí termínované vklady nebo spořicí účty,“ uvedl Pavel Hoffman, místopředseda představenstva IKS KB. Jak dále doplnil: „Klíčová je pro nás především citlivost klienta na riziko a jeho investiční horizont. Jsme schopni zvolit investiční strategii, která bude klientovi co nejvíce vyhovovat.“

REKLAMA

IKS Investiční manažer nabízí tři základní investiční strategie – konzervativní, balancovaná a dynamická. Podkladová aktiva tvoří akciové, dluhopisové fondy a fondy peněžního trhu spravované skupinou Amundi. Celkem 

Klienti jsou informováni o všech operacích, které byly provedeny. Každé čtvrtletí navíc obdrží souhrnnou zprávu, která obsahuje komentář manažera, informace o složení aktiv a samozřejmě dosaženém zhodnocení. Ve srovnání s investicemi do podílových fondů jsou poplatky u IKS Investičního manažera nižší. Pokud se klient rozhodne svou investici zpeněžit, nejsou účtovány žádné poplatky. 

Správcem podkladových fondů jsou Investiční kapitálová společnost KB a Amundi. Hlavním akcionářem Investiční kapitálové společnosti KB je skupina Amundi, která je největším správcem aktiv v Evropě a řadí se mezi deset největších investičních společností na světě podle objemu spravovaných prostředků.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

WCA exekuce

Mračna nad WCA se stahují. Věřitelé přistoupili k exekucím

Alternativní fond lákající klienty na nadstandardní výnosy díky tradingu v kombinaci s investicemi do startupů je v problémech. Proti WCA International někteří z investorů vedou exekuci. Firma tak může velmi rychle skončit v insolvenci.  

Text: Veronika Hejná

Foto: Shutterstock

07. 10. 2022

Analýza: Co přijde po extrémním jestřábím postoji?

Na globálních trzích se blíží další zima. Rychle se dostáváme k bodu zlomu globální ekonomiky. Ten přijde díky „extrémně jestřábímu postoji“ politických institucí někdy v příštím čtvrtletí. Podle Saxo Bank nás čeká pevně zakořeněná, perzistentní inflace. Dnes už je jasné, že nás k inflačnímu bodu zlomu přivedou tři faktory. Otázka, […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

06. 10. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.