Úterý 20. dubna. Svátek má Marcela.

I malé částky vám mohou vydělat více. S novým podílovým fondem OPTIMUM má šanci získat vyšší výnos každý

Tento fond se o vaše peníze postará sám, dokáže pružně reagovat na tržní vývoj a přizpůsobit se mu

– S minimální investicí ve výši 300 Kč je určen opravdu pro každého, konzervativnějšího investora

– Maximální využití investičních příležitostí zajišťuje tým analytiků finanční skupiny Erste Asset Management

Pro každého, kdo není spokojený s výnosy na depozitních bankovních produktech a uvědomuje si, že pro dosažení lepšího zhodnocení je třeba podstoupit malá tržní rizika, připravila České spořitelna nový smíšený podílový fond OPTIMUM. Díky minimální investici ve výši 300 Kč je tento fond určený pro všechny, i malé, investory. Výhodou podílových fondů je také téměř okamžitá dostupnost investovaných finančních prostředků. „Ty má klient v případě potřeby obvykle již do týdne k dispozici,“ upřesňuje Jaroslav Kropáček, specialista na finanční trhy a investice České spořitelny.

Podílový fond OPTIMUM se může stát kompletním investičním portfoliem klienta. Navíc se tento fond dokáže o peníze investora postarat zcela sám. Prostřednictvím inteligentní investiční strategie totiž pružně reaguje na tržní vývoj a dokáže upravovat poměr konzervativní i dynamické složky portfolia. Díky tomu optimalizuje poměr mezi výnosovým potenciálem a kolísáním hodnoty fondu.

Konzervativní část portfolia, která mu dodává stabilitu, je tvořena konzervativními dluhopisy a nástroji peněžního trhu. Jejich podíl může v období tržních výkyvů tvořit převážnou část portfolia a to až 80 %. Podíl dynamické složky je pak významně snížen. Dynamická část portfolia je tvořena především realitními investicemi, akciemi a alternativními investičními nástroji. V obdobích růstu dynamických aktiv pak inteligentní strategie fondu umožňuje podíl této složky navýšit. Podíl dynamických aktiv bude udržován v neutrální váze na úrovni 50 %.

Maximální využití investičních příležitostí zajišťuje tým analytiků finanční skupiny Erste Asset Management. Při pravidelném investování získá klient slevu z poplatku za obstarání koupě podílových listů. Od 15. října spustí Česká spořitelna pro podílový fond OPTIMUM i podpůrnou marketingovou kampaň.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.