Pondělí 28. září. Svátek má Václav.

Hello spoření po roce a půl mění úrok!

Praha (23. 4. 2020) – V reakci na ekonomický vývoj trhu a na výrazné snížení základní úrokovésazby ČNB i referenční sazby na mezibankovním trhu PRIBOR měníme poprvé od listopadu 2018 úrokovou sazbu na Hello spoření. Od 1. května, 2020 budeme vklady úročit 1% ročně, při zachování všech stávajících podmínek. Běžný účet Hello se nemění a zůstává úročen 0,6% ročně.

Hello spořicí účet patří na trhu mezi ty největší „držáky“ z pohledu úrokové sazby. Již od listopadu 2018 jsme nabízeli úrok 1,5% ročně bez podmínek a všem, a Hello spoření tak vždy bylo jednou z nejlepších nabídek spoření pro běžné střadatele.

Našim klientům chceme i nadále nabízet ty nejlepší služby a produkty a být pro ně stabilním partnerem. I právě z těchto důvodů jsme rozhodli o snížení úroku u Hello spoření na 1% ročně. Tato změna bude platná od 1. května pro všechny stávající i nové účty.

Byli jsme nuceni zareagovat na ekonomický vývoj trhu, zejména na výrazné snížení základní úrokové sazby ČNB i referenční sazby na mezibankovním trhu PRIBOR. I přesto však Hello spoření zůstává atraktivním produktem pro naše stávající i nové klienty. Založení je zdarma a on-line během pár minut, úroková sazba je platná bez dalších podmínek pro každého klienta do výše vkladu 300.000 Kč.

Dobrou zprávou je, že na Hello účtu stále držíme úrok 0,6 % p.a. do výše vkladu 100.000 Kč, a to nezměněně již od listopadu 2018. Opět zdarma, bez podmínek a výjimek, pro všechny nové i stávající klienty.

Kombinace Hello účtu a Hello spoření tak zůstává jednou z nejzajímavějších na trhu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.