Pondělí 26. července. Svátek má Anna.

Hello půjčka přináší klientům nejlepší pojištění schopnosti splácet na českém trhu

Žebříček pojištění schopnosti splácet spotřebitelský úvěr, který sestavuje finanční server Finparáda.cz, má novou jedničku. Stalo se jí Pojištění schopnosti splácet, které k půjčce nabízí Hello bank! Nejlepšího hodnocení dosáhl tento produkt zejména díky svému širokému pojistnému krytí a také snadné dostupnosti a transparentnosti s minimem vstupních podmínek. Inovované Pojištění schopnosti splácet Hello půjčku banka poskytuje ve spolupráci se sesterskou společností BNP Paribas Cardif Pojišťovna od 11. 3. 2020.

„Hodnocení je pro nás velmi potěšující. Zároveň ukazuje, že jsme díky spolupráci v rámci naší mateřské skupiny BNP Paribas schopni rychle a efektivně reagovat na potřeby klientů a nabídnout jim unikátní produkt. Věříme, že výhledově tento produkt rozšíříme i na další úvěrové produkty v našem portfoliu”, říká Gabriela Pithartová, Brand & Customer Experience Director Hello bank!

 

Na základě parametrů hodnocení, do kterých vstupuje z 50 % rozsah pojištění, ze 30 % výluky z pojištění a z 20 % cena, posoudil finanční server Finparáda.cz Pojištění schopnosti splácet pro Hello půjčku jako aktuálně nejlepší produkt pojištění schopnosti splácet spotřebitelský úvěr na českém trhu. Unikátní je zejména krytí i invalidity II. stupně či vyplácení bonusu na účet klienta v případě jeho pracovní neschopnosti či ztráty zaměstnání.

 

Nové Pojištění schopnosti splácet Hello půjčku banka vyvinula ve spolupráci s BNP Paribas Cardif Pojištovnou, která stejně jako Hello bank! patří do finanční skupiny BNP Paribas. Pojištění je poskytováno celkem ve 4 verzích v ceně od 7,5% do 12,9% z měsíční splátky. Cenově nejdostupnější verze Standard kryje případy úmrtí, invalidity II. a III. stupně i pracovní neschopnost. U všech variant platí pojišťovna v případě pracovní neschopnosti (nebo ztráty zaměstnaní tam, kde je kryto pojištěním) bance nejen úvěr, ale navíc klientovi vyplácí i bonus ve výši měsíční splátky, a to až do 5 000 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.