CZK/€ 23.550 -0,34%

CZK/$ 21.633 -0,70%

CZK/£ 26.712 -0,54%

CZK/CHF 23.636 -0,25%

13. 01. 2022

0 komentářů

Hello bank! zvyšuje úroky na spořicím účtu na 3,1% ročně pro všechny klienty bez rozdílu

 

Hello bank! od 1. února opět zvyšuje úroky na svém vlajkovém produktu Hello spoření. Nově bude nabízet úrok 3,1% ročně pro všechny klienty bez rozdílu a bez dalších podmínek.

Loading 

Hello spoření se po krátké pauze opět vrací na špičku spořicích účtů na českém trhu. Hello spoření vždy nabízelo nadstandardní úročení pro běžné střadatele bez zbytečných podmínek. Od 1. února proto budou všechny nové i stávající vklady na Hello spoření úročeny jednotnou sazbou 3,1% ročně bez rozdílu. A to do výše 200 000 Kč jako doposud. Hello běžný účet zůstává úročen 0,5% ročně do výše 100.000 Kč.

Nové podmínky pro Hello spoření vstupují v platnost 1. února 2022 a platí pro nové i stávající klienty bez rozdílu. Hello spoření i Hello běžný účet jsou pro všechny klienty zcela zdarma, bez jakýchkoli poplatků a je snadné si je založit on-line na www.hellobank.cz. Hello spoření je navíc plně obslužné v mobilní aplikaci banky, je možné z něj posílat peněžní prostředky kdykoli a kamkoli jen na pár kliknutí. K Hello účtu je zdarma poskytována debetní karta MasterCard a samozřejmostí jsou i mobilní platby Apple Pay a Google Pay.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Evropské realitní firmy výrazně propadly, duch nemovitostí obchází banky na Starém kontinentu

Od prosince 2021 se evropské realitní firmy propadly o 43 %. Vyšší úrokové sazby snižují hodnotu jejich aktiv a postupně rostoucí úrokové náklady jim ujídají z provozních peněžních toků. Celé odvětví má nízký P/B poměr 0,7x, a trh tedy nejspíš očekává, že si jejich aktiva i peněžní toky v budoucnu […]

Text: Redakce

31. 03. 2023

Mít či nemít „penzijko”? A pokud ano, tak to „staré“, nebo to „nové“?

Stále častěji se v mediálním prostoru objevují zprávy o nutnosti důchodové reformy. Nevíme, kdy přijde, ale nutnost změny penzijního systému je zřejmá. Selským rozumem pak můžeme dojít k závěru, že změna, která bude mít efekt na důchodový systém, musí řešit buďto prodloužení věku odchodu do důchodu nebo […]

Text: Redakce

Foto: Fincentrum & Swiss Life Select

24. 03. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *