Úterý 18. ledna. Svátek má Vladislav.

Hello bank! zvyšuje úroky na spořicím účtu na 3,1% ročně pro všechny klienty bez rozdílu

BankyInvestice 13.01.2022 | 15:23 0 Komentářů

Hello bank! od 1. února opět zvyšuje úroky na svém vlajkovém produktu Hello spoření. Nově bude nabízet úrok 3,1% ročně pro všechny klienty bez rozdílu a bez dalších podmínek.

Hello spoření se po krátké pauze opět vrací na špičku spořicích účtů na českém trhu. Hello spoření vždy nabízelo nadstandardní úročení pro běžné střadatele bez zbytečných podmínek. Od 1. února proto budou všechny nové i stávající vklady na Hello spoření úročeny jednotnou sazbou 3,1% ročně bez rozdílu. A to do výše 200 000 Kč jako doposud. Hello běžný účet zůstává úročen 0,5% ročně do výše 100.000 Kč.

Nové podmínky pro Hello spoření vstupují v platnost 1. února 2022 a platí pro nové i stávající klienty bez rozdílu. Hello spoření i Hello běžný účet jsou pro všechny klienty zcela zdarma, bez jakýchkoli poplatků a je snadné si je založit on-line na www.hellobank.cz. Hello spoření je navíc plně obslužné v mobilní aplikaci banky, je možné z něj posílat peněžní prostředky kdykoli a kamkoli jen na pár kliknutí. K Hello účtu je zdarma poskytována debetní karta MasterCard a samozřejmostí jsou i mobilní platby Apple Pay a Google Pay.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.