Sobota 23. října. Svátek má Teodor.

Hello bank! rozšiřuje nabídku o operativní leasing

BankyPůjčky 14.01.2021 | 09:51 0 Komentářů

Do rodiny produktů a služeb Hello bank! v závěru uplynulého roku přibyla i možnost sjednání operativního leasingu pro soukromé osoby. Produkt připravila banka v úzké spolupráci se sesterskou společností ARVAL CZ a je dostupný i těm, kteří nejsou jejími klienty. Kromě velmi zajímavé ceny, kterou zájemcům garantuje ARVAL CZ, získají při žádosti o vůz ze speciální nabídky přes Hello bank! navíc i sadu pneumatik včetně jejich výměny a uskladnění.  

Rozšířením produktového portfolia o operativní leasing pro soukromé osoby chce Hello bank! nabídnout svým klientům další z možností financování a usnadnit jim tak cestu k novému vozu. Využít produkt mohou ale všichni, tedy i osoby, které ještě klienty banky nejsou a ani se jimi nemusí stát. Sjednáním operativního leasingu přímo přes Hello bank! navíc klienti získají pro vozy připravené ve speciální nabídce jako bonus sadu zimních či letních pneumatik včetně jejich bezplatné sezónní výměny a uskladnění. V případě, že by si zájemci nevybrali z této široké palety zvýhodněných vozů, ARVAL CZ jim připraví nabídku na míru.

Speciální nabídku připravily týmy Hello bank! a ARVAL CZ, které ve spojení svých sil coby dvou sesterských společností z finanční skupiny BNP Paribas, vidí nejen příležitost, ale zejména pozitivní přínos pro konečného zákazníka. Obě společnosti budou řešit přímé žádosti o sjednání operativního leasingu pro soukromé osoby u Hello bank! v úzké spolupráci. Bankéři s klienty vyřídí vstupní informace, a poté celý proces včetně předání vozu plně zastřeší ARVAL CZ. Výhodu, kterou zájemcům přinese to, že se obrátí na Hello bank!, vysvětluje její Brand & Customer Experience Director, Gabriela Pithartová: „Nad rámec standardních služeb, které v sobě operativní leasing zahrnuje, získá klient díky Hello bank! navíc sadu pneumatik, a to včetně následného přezutí i sezónního uskladnění. Veškeré další záležitosti spojené s provozem auta jsou přitom plně v kompetenci skutečných odborníků v této oblasti, tedy našich kolegů z Arvalu. Jim patří také naše poděkování, že se produkt operativního leasingu povedlo takto individuálně připravit a umožnit jeho sjednání rovnou přes Hello bank!”

U operativního leasingu pro soukromé osoby ve speciální nabídce, kterou lze využít pouze při sjednání přes Hello bank!, mají klienti na výběr z mnoha značek i typů vozů. Produkt si lze sjednat na 60 měsíců a s ročním nájezdem 12tis. km. Kromě balíčku pneumatik včetně výměny a uskladnění, který Hello bank! pro vozy v této nabídce přidává jako bonus, přinese operativní leasing soukromým osobám mnoho výhod pro bezstarostný provoz vozu. Měsíční nájemné již zahrnuje povinné ručení, havarijní pojištění i připojištění všech skel, stejně jako asistenční služby 24 hodin denně kdekoli po Evropě pro případ poruchy, nehody či vandalismu a při nepojízdnosti zapůjčení náhradního vozu zdarma až po dobu 5 dnů. V rámci operativního leasingu se klienti nemusí starat ani o opravy a servis – nájemné kryje prohlídky předepsané výrobcem vč. použitého materiálu a také pozáruční opravy jako je výměna olejů, žárovek nebo stěračů.

Obě společnosti budou navíc nabídku kontinuálně rozšiřovat a to zejména i o hybridní a elektro vozy, které jsou plně v souladu se strategickými záměry skupiny BNP PARIBAS v oblasti udržitelného financování a snižování uhlíkové stopy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.