CZK/€ 24.695 +0,20%

CZK/$ 23.468 +0,20%

CZK/£ 29.144 +0,12%

CZK/CHF 24.060 +2,32%

17. 01. 2022

0 komentářů

Hello bank! má nového generálního ředitele

 

Patrick Alexandre se od ledna letošního roku stal novým generálním ředitelem pobočky BNP Paribas Personal Finance, která v České republice působí pod značkou Hello bank! Po 2,5 letech tak nahradil Bruna Lerouxe, který přechází na novou pozici v rámci skupiny BNP Paribas. 

Nový generální ředitel, Patrick Alexandre, pochází z Belgie a ve skupině BNP Paribas působí téměř 30 let. Má dlouholeté zkušenosti s řízením společností na různých pozicích a v mnoha zemích světa. Před příchodem do České republiky měl na starosti africký region ve skupině BNP Paribas Personal Finance.

 „Na svoji novou misi v České republice se velmi těším. Nejen proto, že přicházím do Hello bank!, která má na českém trhu specifické postavení a nabízí spoustu příležitostí k dalšímu rozvoji i v takto turbulentní době. Ale také proto, že opravdu miluji historii a Praha je jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Navíc mi připomíná Brusel, mé rodné město. Myslím, že atmosféra je zde velmi podobná,“ řekl Patrick Alexandre, nový generální ředitel Hello bank!

Bruno Leroux, který zastával pozici generálního ředitele od srpna 2019, přijal novou výzvu v rámci skupiny BNP Paribas a od 1. ledna 2022 je členem vedení mezinárodního retailového bankovnictví skupiny BNP Paribas. Bude zodpovědný mimo jiné i za udržitelnou strategii společnosti, oblast jemu velmi blízkou, kterou intenzivně rozvíjel již jako generální ředitel Hello bank!

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Už je tady zase! Zlatý rubl

Je to horší než rozzuřené jo-jo, je to horší než nejhorší hity osmdesátých let a dokonce je to horší než bumerang. Pověst o zlatém rublu je zpět. Znovu uráží dobrý vkus posluchačů, tahá uši ekonomů a vyvolává nadšení fandů.

Text: Luboš Smrčka

Foto: Shutterstock

16. 05. 2022

Průměrný český investor za první tři měsíce letošního roku odepsal téměř 5 %

Finanční trhy výrazně pocítily v prvním čtvrtletí 2022 dopady globálně se zpřísňující měnové politiky a válečného konfliktu na Ukrajině. Podle Indexu českého investora CII750 podílové fondy ve výsledku odepsaly téměř 5 %. Průměrný český investor tak ztratil velkou část dosažených zisků z předchozího roku, […]

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

20. 04. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.