Středa 22. září. Svátek má Darina.

HAVEL & PARTNERS získala počtvrté prestižní ocenění Czech Business Superbrands udělované nejlepším značkám na trhu

Investice 19.03.2019 | 13:13 0 Komentářů

Největší česko-slovenská právnická firma HAVEL & PARTNERS navázala na roky 2014 – 2016 a jako jediná domácí advokátní kancelář v České republice získala pro rok 2019 prestižní ocenění Czech Business Superbrands. Titul, na který dosáhnou pouze značky s vynikající pověstí, s nimiž si zákazníci spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah, uděluje na základě sjednocených kritérií a metod organizace Superbrands v téměř 90 státech na pěti kontinentech. V České republice provádí výběr nejlepších značek od roku 2013.           

„Prestižní ocenění Czech Business Superbrands získáváme celkově již počtvrté, nicméně poprvé od našeho rebrandingu a přejmenování názvu firmy na HAVEL & PARTNERS. Jsme rádi, že se nám po loňském suverénním vítězství v soutěži Právnická firma roku podařilo uspět i v čistě byznysovém žebříčku, který hodnotí značky podle kritérií, jakými jsou známost, budování brandu, inovace či prestiž. K našemu úspěchu zřejmě napomohlo i to, že se nám v roce 2018 mimořádně ekonomicky dařilo,“ komentuje zisk titulu pro nejlepší české značky řídící partner HAVEL & PARTNERS Jaroslav Havel.         

Organizátoři žebříčku při nominaci relevantních značek nejprve vycházejí z databáze všech registrovaných obchodních trademark značek, kterou pro tento účel uvolňuje český Úřad průmyslového vlastnictví. Nominace se dále opírá o obchodní výsledky, které Superbrands generuje ve spolupráci s Bisnode, expertní společností na obchodní data. Konečné slovo o udělení titulu Superbrands v daném roce má potom odborná komise složená z respektovaných profesionálů z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu.

Další neprávnická ocenění

HAVEL & PARTNERS je také držitelem řady dalších ocenění týkajících se značky či ekonomické stability. V hodnocení TOP Zaměstnavatelé, vycházejícím z průzkumu preferencí studentů vysokých škol, získala kancelář již pátý rok po sobě (2015 – 2019) ocenění nejžádanějšího zaměstnavatele v České republice mezi advokátními kancelářemi. V žebříčku ČEKIA Stability Award, sestavovaném v rámci CZECH TOP 100, kancelář od roku 2011 dosahuje hodnocení AAA – Excelentní, které ji řadí mezi 2 % ekonomicky nejstabilnějších firem v České republice. HAVEL & PARTNERS také obdržela cenu za nejlepší pracovní prostředí v České republice mezi advokátními kancelářemi, když zvítězila v prvním ročníku soutěže Kanceláře roku 2016.

Tisková zpráva HAVEL & PARTNERS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.