Úterý 15. června. Svátek má Vít.

Generali nabídne služby německým společnostem v České republice

Služby šité na míru bude nabízet středním a velkým německým společnostem také globálně

Skupina Generali rozšířila nabídku korporátního a komerčního pojištění v Německu. Prostřednictvím útvaru Global Corporate & Commercial (GC&C) bude nabízet pojistné služby šité na míru potřebám středních a velkých společností. Společně s pojišťovnou Generali bude poskytovat servis německým firmám a jejich dceřiným společnostem také v České republice.

Tato iniciativa určená pro korporátní klientelu v České republice je dalším důležitým krokem, který rozšíří naši nabídku. Využíváme přitom synergií a mezinárodní působnosti naší Skupiny. Díky útvaru GC&C můžeme německým společnostem s vyšším obratem nabídnout vhodné balíčky majetkových a jiných neživotních pojištění. Spolu se službami poskytovanými dalšími útvary skupiny Generali stavíme unikátní jednotný přístup k německým průmyslovým klientům, kteří podnikají v České republice,“ říká Pavel Mencl, generální ředitel pojišťovny Generali.

Skupina Generali společně s útvarem GC&C doplní v České republice nabídku pojišťovny Generali a rozšíří okruh průmyslových zákazníků o střední a velké německé společnosti a jejich dceřiné společnosti a podniky.

Příchod útvaru GC&C do Německa je důležitý jak pro Českou republiku, tak pro celou střední a východní Evropu vzhledem k jeho rozsáhlému a nepřehlédnutelnému působení v rámci dceřiných společností a investic německých společností v oblasti velkých a středních podniků. Týmy útvaru GC&C v regionu střední a východní Evropy úzce spolupracují s německým útvarem GC&C na rozvoji a realizaci specializovaných nabídek pro tento tržní segment,“ doplnil Mario Carini, ředitel útvaru GC&C skupiny Generali pro region střední a východní Evropy.

Útvar GC&C skupiny Generali nabízí jednotný přístup na globální úrovni. V devíti pobočkách GC&C po celém světě zaměstnává více než 1 000 odborníků. Specialisté GC&C působí také v Praze a v zemích střední a východní Evropy. GC&C poskytuje služby klientům a makléřům ve více než 100 zemích světa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.