Pátek 23. října. Svátek má Teodor.

Gary Mazzotti nahradí v představenstvu Kooperativy Gerharda Lahnera

Od 1. 4. nahradí Gary Mazzotti v představenstvu Kooperativy Gerharda Lahnera, který bude v práci pro skupinu VIG pokračovat jako člen vedení rakouské pojišťovny Donau Versicherung. Gary Mazzotti bude zodpovědný za finanční řízení firmy.

„Chtěl bych Gerhardu Lahnerovi velmi poděkovat za práci, kterou pro Kooperativu za 8 let odvedl. V Gary Mazzottim získává představenstvo Kooperativy předního finančního odborníka s mezinárodními zkušenostmi. Kooperativu a skupinu VIG detailně zná – vedení Kooperativy i koncernu s ním intenzivně spolupracuje již dlouho a já jej osobně znám více než 10 let. Cením si nejen jeho schopností a znalostí, ale zejména lidských kvalit – to jsou hodnoty, které jsou pro mě, pro Kooperativu i pro koncern VIG velmi důležité,“ uvedl předseda představenstva a generální ředitel Kooperativy Martin Diviš.

Gary Wheatley Mazzotti, B. A. (Hons) A. C. A., se ve své kariéře podílel zejména v oblasti financí na řízení řady významných firem – různými pozicemi ve vedení prošel v PPF Holdingu, AAA Auto či ve Virgin Group. Od března 2012 je v rámci skupiny VIG spoluzodpovědný za ukrajinský trh, kde je členem dozorčích rad místních pojišťoven holdingu a od 1. 4. 2014 byl jmenován členem představenstva druhé největší pojišťovny koncernu VIG – Kooperativy, kde je zodpovědný za finanční řízení v pozici CFO.

Gary Mazzotti vystudoval univerzitu v Readingu, je ženatý, má tři děti a mezi jeho koníčky patří  squash, golf a cyklistika.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.