Neděle 19. září. Svátek má Zita.

Fortuna definitivně končí s manipulačním poplatkem

Investice 07.02.2019 | 10:49 0 Komentářů

Sázková kancelář Fortuna končí s výběrem manipulačního poplatku na všech svých pobočkách a dalších obchodních místech. Poplatek ve výši 10 % z vkladů byl součástí příjmu sázek už od prvopočátků kursového sázení v České republice. V kontextu aktuální situace a rostoucí výkonnosti retailové části businessu není nezbytné podobný poplatek nadále uplatňovat.

„Jsme velmi rádi, že se naše pobočky po letech poklesu a stagnace v poslední době obrátily zpět k růstu a dostaly se do kondice, která nám umožňuje manipulační poplatek zcela zrušit. Ačkoliv se jedná o poměrně citelný výpadek příjmů, jsme přesvědčení, že při stávajícím trendu jej dokážeme nahradit rostoucím prodejem všech sázkových produktů. Po zrušení poplatku pochopitelně volali i sami zákazníci, počítáme tedy i s vyšším počtem klientů, kteří naše pobočky v příštích letech budou navštěvovat,“ říká David Vaněk, generální ředitel sázkové kanceláře Fortuna.

Výběr poplatku po spuštění online sázek výrazně napomáhal k zachování kvalitní a ekonomicky udržitelné pobočkové sítě, která trpěla rychlým nástupem online businessu, poklesem zákazníků i klesajícím obratem. Roční příjmy z výběru poplatku se pohybovaly v řádu vyšších desítek milionů korun. Zákazníci tak od nynějška mají zcela rovnocennou nabídku a podmínky k uzavírání sázek v rámci všech prodejních kanálů, ať už sází přes mobil, na počítači nebo právě na pobočkách.

V sázkách na pobočkách se promítají i aktivity Fortuny v rámci fotbalového prostředí. Před jarní fází sezony byl například spuštěn projekt klubových poboček. Zrušení manipulačního poplatku je tak jedním z dalších kroků, jak sázení fotbalových fanoušků na pobočkách zatraktivnit.

Tisková zpráva Fortuna

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.