Úterý 28. září. Svátek má Václav.

Forejt velvyslancem ve Vatikánu nebude! 1,2:1

Investice 07.12.2016 | 13:54 0 Komentářů

Jindřich Forejt zažívá nelehké období. Poté, co se včera „vzdal“ funkce ředitele Odboru protokolu Kanceláře prezidenta republiky, nejsou jeho vyhlídky růžové ani v otázce postu velvyslance ve Vatikánu. Ačkoliv prezident Zeman vyjádřil přání, aby se jím stal, bookmakeři Fortuny tomu příliš nevěří. Na to, že v této funkci nahradí Pavla Vošalíka je kurs 3,6:1, varianta, že nikoliv je pak vyjádřena kursem 1,2:1, který odpovídá výrazně větší pravděpodobnosti.

Pochopit co a proč se aktuálně děje kolem Jindřicha Forejta není lehké. Po sérii nepříjemných přešlapů už asi bylo potřeba někoho obětovat. Zároveň, se ukazuje, že soudržnost hradních pánů by nemusela být úplně stoprocentní. Pikantní video, jehož střípky postupně začínají prosakovat, asi bylo jen poslední kapkou. Zda dojde k jeho plnému zveřejnění, to je jenom otázkou času. Jsem vážně zvědavý, kolik lidí si na něj vsadí,“ říká Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny.

Ve věci příštího velvyslance ve Vatikánu by podle bookmakerů asi šlo pominout některé „nedorazy“ kolem svátku 28. října. Existence materiálu s potenciálem k vydírání či úplné diskreditace osoby v tak vysoké funkci ale bude pro všechny zúčastněné příliš velkým rizikem. 

Kursová nabídka:

Následující velvyslanec ČR ve Vatikánu

Varianta:                                            kurs:

Jindřich Forejt – Ano                      3,6  

Jindřich Forejt – Ne                        1,2

 

Tisková zpráva: Fortuna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.