Úterý 19. října. Svátek má Michaela.

FIXED.zone se představuje na trhu START pražské burzy

Další úspěšná česká firma FIXED.zone se představuje na „Velké burze pro malé a střední podniky“ – trhu START Burzy cenných papírů Praha (BCPP) jako předzvěst připravovaného IPO. Za několik týdnů se akcie FIXED.zone stanou devátou emisí, která obohatí tento trh a nabídne investorům zajímavou možnost podílet se na dalším růstu výrobce příslušenství k mobilním telefonům.

„Chceme se stát evropským lídrem v oblasti všeho, co patří k mobilním telefonům, tabletům, nositelné elektronice. A to kombinací vlastního vývoje, flexibility v reakci na vývoj trhu i posílením jednotlivých tržních segmentů,“ uvedl Daniel Havner, zakladatel společnosti a její majoritní akcionář. Jak dále doplnil: „Protože chceme dát vlastnímu vývoji novou dynamiku, zkvalitňovat naše služby v oblasti e-commerce a podpořit náš export, rozhodli jsme se pro získání nového kapitálu oslovit investory prostřednictvím IPO na pražské burze.“

„Firmy ze segmentu SME jsou páteří každé dobře fungující ekonomiky, jsou nositeli inovací. Pro investory je možnost investovat prostředky do českých inovativních, progresivních, ale i tradičních firem vítaným zpestřením a přináší jim další možnosti diverzifikace investic v rámci kapitálového trhu v ČR,“ poznamenal generální ředitel BCPP Petr Koblic.

Společnost FIXED.zone (původně Recall) oslavila letos v červnu 20. výročí od svého založení. Během této doby dokázala z lokálního distributora mobilního příslušenství vyrůst na několik evropských trhů, investovala do vlastní výroby a úspěšně vyvíjí vlastní nové produkty včetně vývoje vlastního ekosystému produktů nazvaných „FIXED Smart“. Její akcie budou moci upisovat investoři z řad institucí i veřejnosti na přelomu října a listopadu letošního roku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.